Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes kismama vagyok. Kb....

11 hetes kismama vagyok. Kb. egy órája elkezdett görcsölni a derekam, de csak az egyik oldalon (bele nyilalgat a fájdalom). Ez most mitől lehet? A héten már ötödik napja 10 órázom, még holnap is be kell jönnöm dolgozni. Lehet a sok üléstől is akár?

Figyelt kérdés
2008. febr. 29. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
bizony lehet az ülőmunkától, viszont szerintem lehet jót tenne egy kis mozgás. illetve az 5 nap 10 óra sem túl jó a szervezetednek.
2008. febr. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó tanács ne menjél dolgozni nem ér annyit, pihenj!
2008. febr. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg sok a napi 10 óra ülőmunka.Lehet a veséd is, igyál több folyadékot (kamilla teát)mozogj egy picit napközben is,ha megteheted.Hogyha nem múlik tegyél rá meleg törölközőt.A doki is csinálhat egy ultrahangot,de nem hiszem,hogy nagy baj lenne.
2008. febr. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Az előbb sétálgattam és mintha jobb lenne egy kicsivel! Dolgoznom még muszály lesz március végéig!
2008. febr. 29. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!