Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek a terhesség-...

Mi a véleményetek a terhesség-megszakításáról (abortusz)?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 13:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Azt hogy én soha vagy csak akkor ha muszáj tudnám meg tenni (beteg baba) de ez én vagyok. Nem ítélkezhetek más nők felett akik nem így gondolják mert nincs hozzá jogom. Mindenkinek a saját dolga ezt eldönteni hogy mit akar.
2011. júl. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm,igazából a biológia házi feladat miatt kérdeztem(nyári házi:S) ,mert nem tudtam mit írni a munkafüzetbe,mivel én 15 éves fiú vagyok és soha nem is lesz ilyen tapasztalatom xD meg a fiúk nem tudnak erről sokat nyilatkozni.A 2.válaszoló válaszát beírom kicsit átformálva a munkafüzetbe...köszönöm mégegyszer,több válasz már nem szükséges
2011. júl. 21. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!