Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama ruha. Mikortól?

Kismama ruha. Mikortól?

Figyelt kérdés
Elnézést, ha hülye kérdés, de első terhességem, 6.hétben vagyok, most kezdenek már picit szorítani a nadrágjaim. Ti hány hetes terhességnél kezdtetek el kismama-ruhákat hordani? Tudom, hogy nem mindenkinek egyformán nő a pocija, csak mégis érdekelne. Gondolom most még egy ideig elég a szimplán nagyobb méretű ruha is.
2011. júl. 20. 16:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
:))
2011. júl. 20. 18:38
 12/15 anonim ***** válasza:

Most még -míg titok- elég a nagyobb ruha. Első terhességem alatt nagypocakos voltam nyáron, és nem kismamaruhát hanem ezt a törökbasás pamut nadrágot vettem, ami nagyon jó volt. :)

Mind a két terhesség alatt nagyon büszke voltam a pocimra, hiányzik is kicsit. :) (igaz maradt némi, de hát ez nem ugyan az..:D)


Sok boldogságot!

22 hónapos nagylány és 5 hónapos baba anyukája

2011. júl. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Gratulálok a gyermekeidhez, sok boldogságot Nektek!


Igen, azt a törökbugyogós nacit én is hordom, de a munkahelyre, mint már írtam, sajnos nem vehetem fel :( Pedig olyan kényelmes!!!

2011. júl. 21. 12:58
 14/15 anonim ***** válasza:

Èn 19 hetes kismama vagyok, de még eddig a régi nadrágaimat hordom, igaz némelyiket kigombolva. Egy gumis derekú síma nadrágot vettem eddig, meg hosszabb aljú fölsöket.

Már nagyon gondolkodom a terhesnacin, de nem tudom abból mekkora méret kell(neten néztem eddig)

Ugyan akkora kell abból is mint a síma farmerokból???? Valaki tud segíteni??

2011. júl. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Amiket én néztem azok úgy voltak méretezve, hogy : 1-es, 2-es, 3-as stb... Rám pl. a 2-es nagy volt, 1-es kellett volna (165 cm, 52 kg vagyok), és elvileg annyira nyúlik, hogy a terhesség végéig hordható (bár én nyári anyagút néztem).
2011. júl. 21. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!