Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik terhességi tesztet...

Melyik terhességi tesztet ajánljátok a legjobban? Melyik az, ami majdnem 100%-osan ki tudja mutatni a terhességet?

Figyelt kérdés
Márc. 24-én kellett volna megjönnie
2009. ápr. 3. 12:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

Szia!

Patikában kérd a fellelhető legérzékenyebbet, a gyógyszerész tudni fogja, melyiket adja. Egyébként tapasztalatbl mondom, hogy inkább az a lényeges, hogy mikor tesztelsz. A használati utasításban benne szokott lenni, hogy bármely napszakban működik, de a délutánival szemben a hajnali tömény "anyag" nem csaphat be!

24hetes km

2009. ápr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%

Gabriella terhességi gyorsteszt,

Sok sikert,

21 hetes kismama:)

2009. ápr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Én anno a Medi-labot vettem (patikában). 31. napon tökéletesen mutatta a + jelet :-)
2009. ápr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

Szia!

Nekem a MediLab volt a legmegbízhatóbb!

Én du teszteltem vele és pár mp után már pozitívat is jelzett.Ugyan ez volt az ismételt tesztnél is!

Drukkolunk

36 hetes pocakos

2009. ápr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Igazából még nem szeretnék babát, mindig védekezünk óvszerrel, ami nem sérült meg stb.., de mégis késik. Ráadásul mielőtt megjönne, mindig érzem, hogy fáj a mellem, hasam, pattanásos leszek, de még mindig semmi! És már aggódom nagyon!
2009. ápr. 3. 13:01
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

te terhes vagy szerintem.....

én is a MediLabot ajánlom meg a Gravi Hcg-t.

Már elég régen ki kellett volna megjönnie neked. miért nem teszteltél eddig?,

nekem 2 nap késés után pozitívat mutattak a tesztek :) :)


10 hós kisfiú anyuja és 9 hetes terhes

2009. ápr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

azt akartam írni hogy elég régen meg kellett volna jönnie neked csak elütöttem valamit bocsi

majd írj hogy mi van

2009. ápr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Azért nem, mivel van olyan, hogy 5 napot is késik vagy 1 hetet... Meg mintha éreztem volna kis tompa fájást, mint ahogy szoktam, de mégsem jött meg... :( el agyok keseredve
2009. ápr. 3. 13:14
 9/18 anonim ***** válasza:
95%

ma 11.napja hogy késik....

miért nem tesztelsz már??? akkor megtudnád hogy mi a helyzet. na én nem bírnám ki az tuti...jobb a biztos mint a bizonytalan, nem?? még ha neked ez rossz is lenne.

miért nem akarsz gyereket?? ha megkérdezhetem...

2009. ápr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Még nagyon fiatal vagyok hozzá! Délután veszek egyet...
2009. ápr. 3. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!