Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megfelelek 24 hetes terhesen...

Megfelelek 24 hetes terhesen orvosi alkalmasságin gyártósori összeszerelői munkahelyhez?

Figyelt kérdés
Nincs munkahelyem,van egy ilyen lehetőség most,és még kéne pár dolog a babámnak.az előzön sajnos felmondtak,már terhes voltam akkor,de nem tudtam.fizikailag úgy érzem be tudnám vállalni.de felvesznek-e szerintetek?
2011. júl. 21. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak felvenni és nem is egy 24 hetes kismamának való a fél napi állás. Nem vállalnak érted felelősséget, másrészt nem is tudnál sokáig dolgozni. Inkább keresnek olyat, aki remélhetőleg tartósan ott marad.
2011. júl. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha meg is felelsz nem fognak felvenni szerintem, mert manapság egy munkára egy rakás ember jelentkezik és inkább olyat fog választani, aki nem lép le pár héten belül pár évre.
2011. júl. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem fognak felvenni egy kismamát. Táppénzt kellene fizetni, 2-3 évig nem dolgoznál-költség lenne miattad, haszon nem
2011. júl. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"az előzön sajnos felmondtak,már terhes voltam akkor,de nem tudtam"


Rendes felmondás ellen akkor is véd a munka törvénykönyve, ha te még nem is tudsz a várandósságodról. Ha így mondtak fel neked, akkor mehetsz a munkaügyi bíróságra, nyert ügyed van. Keress fel egy munkajogászt sürgősen!

2011. júl. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Terhesen biztosan nem fognak felvenni, én is igy jártam sajnos, 17 év munkaviszony után kénytelen voltam elmenni munkanélkülire.S ott utána derült ki, hogy babát várunk. De szerencsére jogosult vagyok a tgyásra, s a gyedre is. Csak kicsit bonyolultabb, mintha munkahelyről mennél el szülni.

39 hkm

2011. júl. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!mindenesetre azért elmegyek jelentkezni mert a munkaügyi központ szervezte,és én együttműködök velük-de hogy minek?!:-/
2011. júl. 22. 06:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!