Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lehet, hogyha még 24...

Baj lehet, hogyha még 24 hetesen sem mozog sokat a baba? Nem valami aktiv sosem, ma még alig éreztem. Van még kismama akinek lusta a babája? Nem aggódtok?

Figyelt kérdés
Van minimum mozgás amit éreznem kell?
2009. ápr. 3. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz én 22 hetes vagyok,de én is igy vagyok ezzel.Nekem napok óta lusta a baba! Felkerestem a védőnőt azt mondta,h az a lényeg ha már egy ideje érezzük a baba mozgását,mindennap jelentkezzen be legalább egyszer akkor tuti nincs baj! Meg azt is mondják ahogy nő a poci mérete több hely van a babának és ezért nem érezzük olyan sokat. Meg a babák nem egyforma mozgékonyak!Sztem ne aggódj!

Boldog babavárást!

Egyébként tudod már a nemét?

2009. ápr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
21 hetesen azt mondta az orvos hogy fiú,de ne tegyem fel fogadásra mert nem biztos. =) És te?
2009. ápr. 3. 20:08
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia

En 31 hetes multam de neke sem volt aktiv.Most sem az igazan csak neha kinyomja a sarkat,popsijat.Ne aggodj!!!Amig jelet ad addig nincs gond!

Minden jot!

2009. ápr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

szia

Én 28 hetes vagyok, de alig érzem. Azt mondják ilyen nyugis lesz akkor is ha megszületik:-)

Reméljük!

Boldog babavárást

2009. ápr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nekem a 12.heti uh-tól folyamatosan azt mondják,h 100% hogy kisfiam lesz!

Azért is kérdeztem,mert nekem azt is mondták,h a kisfiuk kicsit lustábbak pocaklakóként!

2009. ápr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt. Amikor igazán elkezdett ficánkolni, az kb: 34 héttől van.
2009. ápr. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 ketteske ***** válasza:

Lányok, senkit nem akarok ijesztgetni, de nagyon figyeljetek a babátokra, hogy mennyit mozog!!! Én múlt pénteken nem éreztem és elötte is lustább volt, igy bementem a kórházba, ahol kiderült, hogy már nem él a babám. A 26.hetesen meg kellett szülnöm a halott kisfiamat. Inkább menjetek be feleslegesen, ha valamit nem találtok rendben, minthogy baj legyen!

Ne haragudjatok ezért a történtért, tényleg nem akarom rátok hozni a frászt, de jobb félni, mint megijedni.

2009. ápr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na jó,most besz*tam! :-(
2009. ápr. 5. 12:23
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja,és mi történt??
2009. ápr. 5. 12:24
 10/11 ketteske ***** válasza:
Még nem lehet tudni. Várjuk a boncolás eredményét. De minden leletem negativ volt, és semmi gyanus nem előzte meg az esetet. Értetlenül állok a történtek elött....
2009. ápr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!