Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A bal oldalon lenne jó aludni,...

A bal oldalon lenne jó aludni, de nem tudok, ez bajt okozhat a lepénykeringésben?

Figyelt kérdés

36 hetes kismama vagyok és mindenki azt javasolja, hogy a bal oldalon kell/ene pihenni és aludni mert úgy lesz jobb a lepénynek a keringése, az a jó a babának.

Nekem viszont nem megy :(


Csak a jobb oldalamon kényelmes és úgy érzem a babámnak is.


Neki a háta a jobb oldalon van, így ha balra próbálok feküdni elkezd fészkelődni.

Ha viszont a jobb oldalamon vagyok akkor ugye az ő háta is "meg van támasztva" és olyan jókat alszunk.


Szerintetek gond, ha nem a bal oldalamon fekszem?


2011. okt. 25. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Hason ne aludjál, de szerintem minden máshogy lehet. Ha a babának nem tetszik, úgyis rugdal majd. Enyém mindig rugdalt, amikor forgolódtam, persze csak a vége felé, amikor kevés helye volt.

Ne aggódj annyit.

2011. okt. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van, a lényeg, hogy háton ne! Viszont nekem is a jobb volt a kényelmesebb, de dokim mondta, hogy próbáljak meg minél többet a bal oldalamon feküdni, vettem két hengerpárnát, az egyiket a derekam mögé a másikat a hasam alá picit és így megtámasztottam a derakam és a pocakot is, és nagyon kényelmes lett a bal oldal is.
2011. okt. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én meg csak háton tudtam aludni!Tudtam hogy nem egészséges, de ha bármelyik oldalamra fordultam azt az oldalt rúgta...


Teljesen egészséges lett így is!Már 22 hós!

2011. okt. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én csak háton és hason tudtam aludni, az oldalamon soha!

Mégsem lett semmi baj!

Szerintem úgy aludj, ahogy kényelmes nektek! Úgyis érzed, és a baba is érezteti hogyha nem jó neki vmi!

2011. okt. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor úgy alszom ahogy nekünk kényelmes :)

Inkább, mint nagyon fáradt és kialvatlan legyek :)


Köszi még egyszer!

2011. okt. 25. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!