Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Málnalevél tea, homeopátiás...

Málnalevél tea, homeopátiás bogyók, hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Nem nagyon tudom hogyan és mikor kell ezeket alkalmazni, csak annyit tudok, hogy segítenek a tágulásban? Jól írom? Tapasztalatokra lenne szükségem, ki hogyan mikor kezdte ezeket használni és tényleg segített-e? 35+2 hetes vagyok Előre is köszönöm a válaszaitokat!
2011. júl. 22. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Sokan sokféleképpen szedik, nekem a szülésznőm így ajánlotta:


Napi 2 bögre málnalevél tea, reggel és este.


Caulophyllum 9 CH: 1x5 golyócska/ nap egyik héten

Simicifuga 9 CH: 1X5 golyócska/nap másik héten


Mindezt a 36. héttől kezdve. Ezeket a szülésre is vinnem kell, ott majd ő adagolja ahogyan kell. :) Amúgy igen, mindnek méhszájpuhító, lazító hatása van elméletileg, van akinek bejön, van akinek nem. Nekem első babám lesz, hiszek benne, hogy segíteni fognak. :)


36+3 hkm

2011. júl. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszodat, akkor azt hiszem felveszem a kapcsolatot a szülésznővel. Szülésznőm lesz fogadott, de orvosom nem.
2011. júl. 22. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!