Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szültetek a debreceni Kenézy...

Szültetek a debreceni Kenézy kórházban a közelmúltban? Mi kell a baba anyakönyvezéséhez?

Figyelt kérdés
Házassági anyakönyvi kivonat? Eredeti vagy másolat is elég? Kell-e hitelesíttetni?
2011. júl. 23. 07:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Igen, szerencsére már nincs olyan meleg. Jól jött ez a kis lehűlés. Te is Debreceni vagy? Így az utolsó hetekben sokat mozog még a babád? Nekem mostanság állandóan nyomja ki magát, feszít:) Bocsi hogy ennyire sokat jár a szám de szólj hogy ha zavar akkor nem írok:) :P
2011. júl. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Vagyis ilyen sokat írok:) bocsi
2011. júl. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Írj nyugodtan, egyáltalán nem zavar. Én téglási vagyok.
2011. júl. 23. 17:11
 14/18 anonim ***** válasza:
így az utolsó hetekben sokat mozog a babád? 4D-s ultrahangon voltatok?
2011. júl. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Sokat mozog nagyon... sőt egyre többet. De állítólag a végén majd kevesebbet fog, hát egyelőre nem vettem észre.

Voltunk 4D-n de még a 17. héten, akkor tudtuk meg a nemét is. Terveztük később is, de valahogy kimaradt. Most meg már arra várok, hogy élőben lássam.

És ti voltatok?

2011. júl. 23. 18:49
 16/18 anonim ***** válasza:
Én a 15-dik héten voltam akkor tudtam meg hogy kisfiam lesz. Utána a 23-dik héten voltam akkor már kicsit pufisabb volt. És még majd most megyünk 2hét múlva 4D-re mert már nagyon kiváncsi vagyok hogy néz ki és hogy minden rendben van meg hogy hány kiló. Nektek mondták már a baba súlyát? Én most arra lenné kiváncsi hogy körülbelül mennyi lehet a súlya bár nem hiszem hogy pontosan meg tudják mondani. Kicsit tartok attól hogy nagy babám lesz főleg hogy fiú és általában nagyobb súllyal vannak és hosszabbak.
2011. júl. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
32. héten 2100 grammnak saccolták. Jó egy hét múlva megyünk legközelebb dokihoz. Én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy mekkora lehet már a kicsi.
2011. júl. 23. 19:46
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem 23 hetesen 4D-n mondták 750g-ra. És hozzátették hogy biztos nagy baba lesz.
2011. júl. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!