Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb.6 hetes terhes lehetek,...

Kb.6 hetes terhes lehetek, normális illetve nem gond a jelenség, hogy enyhén barnás folyásom van?

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 08:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem normális. Menj orvoshoz!
2010. dec. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, nem lett gond. Én felhívtam az orvost, aki akkor azt mondat, ha nem görcsölök, nincs vérzés, akkor várjak, és pihenjek.

De inkább beszélj orvossal is!

2010. dec. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem is volt a 6. héten, beparáztam, szaladtam orvoshoz, megnézett és ugyanazt mondta, amit a második válaszoló írt. Egyébként volt egy kis gondom, de semmi komoly, utána egészen a 14. hétig barnáztam, néha elég csúnyán.
2010. dec. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Mindenképpen menj orvoshoz. Hívd fel és mond el mi a helyzet. Nekem is volt ilyen 6 és 8 hetesen is. Kiderült hogy egy vérömleny okozzta. feküdnöm kellett, és szépen elmúlt.

Most 12 hetes vagyok és minden oké. Ne aggódj. Ennek a babának már eldőlt a sorsa. De ha idegesíted vele magad azzal csak rosszat teszel.

nyugi minden oké lesz ez elég gyakori.

2010. dec. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

azonnal orvos, vagy ambulancia. a vetélés egyik jele is lehet, kívánom, hogy ne így legyen.

általában hormonelégtelenség is okozza, ekkor hormonpótlást írnak fel, ezért is kellene minél hamarabb orvoshoz menned.

2010. dec. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!!! Nem értem,hogy miért kell rá hozni az emberre a frászt rögtön vetéléssel. Nekem is volt ilyen gondom,ugyanígy feltettem itt a kérdést és írtak páran, hogy ez vetélés. Négy nap alatt elmúlt a barnázás, rá egy hétre mentem el orvoshoz,és azt mondta semmi gond,de első terhességnél a szervezet nem tudja rendesen adagolni a szükséges hormont, és így "csapódik" le. ne ijedj meg!!!!!!!

Viszont abból a szempontból érdemes dokihoz fordulni,mert ír fel gyógyszert, ami segít a szervezetnek a hormont adagolni.

Gratula Neked!

2010. dec. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Aztért kell paráztatni mert bár viszonylag gyakori a barnázás a terhesség elején, de nem normális, hanem kóros. Sokminden állhat a hátterében, de simán vezethet vetéléshez bármelyik. Szóval az a legbiztosabb ha elmegy orvoshoz, nem itt kérdezősködik. Mi van ha te megnyugtatod, nem megy dokihoz, és közben olyan progeszteron hiánya van ami vetéléshez vezet, vagy hematómája van amivel mozogni sem lenne szabad míg fel nem szívódik. Szóval te vállalod a felelősséget ha holnapra vérezni fog és elvetél? Vagy esetleg te megvizsgáltad?
2010. dec. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok megint. Szóval még annyit hozzá hogy rengeteg orvos úgy áll a kisterhességhez, hogy ráhagyja a természetes szelekcióra, mondván ha a baba elmegy akkor beteg volt, ezért küldik haza a kismamát azzal hogy pihenjen, nem azért mert ez így normális, még akkor sem ha lehet ártalmatlan is.
2010. dec. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azóta már nincs elszineződés, de folyamatos tompa alhasi és derékfájásom van. Én is rábízom a természetes szelekcióra, csak tudni akartam, hogy ez most jó-e vagy sem.
2010. dec. 11. 19:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Én voltam,aki azt írta, hogy nem kell rögtön rád hozni a frászt. És én sem írtam, hogy ne menj orvoshoz. Azt írtam, hogy ettől függetlenül menj el dokihoz, mert lehet a babád "erőlködik", de a szervezeted nem segíti és ezen lehet segíteni gyógyszerrel, ami nem káros a babára,hanem segíti a hormonjaidat!!!
2010. dec. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!