Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek volt kiszámolva a...

Valakinek volt kiszámolva a fogantatás dátumából hogy mi lesz? Fiú vagy lány?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 4. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én itt néztem: [link]

nekem bejött, vagyis UH szerint bejött:)

2009. ápr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én a neten találtam 1x egy oldalt,de már meg nem mondom neked hogy mi volt az. De hülyeségnek tartottam. Az én születési dátumom,és a fogantatás napja kellett,ami szerint lány,de fiam lesz. Valami kínai nemtudom micsoda volt... =)
2009. ápr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Na az az amit az elsö válaszoló irt! =)
2009. ápr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia, en kiprobaltam a kedvedert, es lanyt mutatott, es mar a sokadik uh.-n is mindig lanyt mondanak, tehat mar siman kimerem azt mondani, hogy 100 %-os, hogy lanyom lesz. Vagyis az en esetemben : jol mutatja ez a kinai szammisztika... Hajra ! :)


Ja, eszembejutott, hogy van egy olyan oldal is, hogy horoszkopszoftver.hu, es ott a hold alapjan van egy naptar, hogy ha tudod a pontos napot, akkor megmutatja, hogy mire van esely... :) Azt irja, hogy 99%-ban pontos...

2009. ápr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igaz en nem vagyok babas de kivancsisagbol megneztuk anyuval, hogy en mikor fogantam meg mikor fogant az ocsem es a kinai naptar nekunk bejott mind a ketszer a parommal is kiszamoltuk mikor volt terhes vele az anyukaja es nalla is bejott. :)
2009. ápr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

fiú, és fiú is lett

jónás naptár, kínai naptár, bioritmus, mind ezt mondta, es tenyleg

2009. ápr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is megnéztem a fent említett link alapján. Lányt jósol, és valóban lány lesz az uh szerint. :)
2009. ápr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Azt kifelejtettem, hogy lány lesz a picurkám:)
2009. ápr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Állítólag ez a kínai naptáras módszer úgy 3-ból 2x bejön.

Nos nálunk érdekes a téma. Nem tudom eldönteni, hogy bejött e vagy sem. A helyzet az, hogy a kisfiam valamikor szeptemberben fogant, nem tudni mikor. És hát szeptemberben van a szülinapom is. Szóval ha beütöm, hogy szeptember és 23 éves, akkor bejön, hogy kisfiú. Ha meg szeptember és 24 éves, akkor kislány és akkor nem jött be. Érdekes! :)

31 hetes kismami

2009. ápr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Na és mi van akkor, ha ikrek és mondjuk az egyik fiú, a másik pedig lány?? :)

Egyébként én is szeretnék hinni ezekben a horoszkópokban :)

2009. ápr. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!