Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Betöltöttem a 16. hetet és az...

Betöltöttem a 16. hetet és az éjjel érezhettem, hogy mozog a baba?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 5. 08:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Érezhetted bizony. Én is 16 hetesen éreztem először, aztán lassan mindennapossá vált. További szép babavárást.
2009. ápr. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is éreztem 16-17. héten bár a sok nagytudásu azt mondta hogy 1 gyereket majd ugy 20.hét környéken érzem de én már tudtam hogy a babám az,azota már sokkal jobban rugdos mocorog ,már 6 honapos nagy lány! Boldog babavárást!
2009. ápr. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Persze,hogy érezheted!:-)

Én 3 napja töltöttem be a 14.hetemet és bizony azóta mindennap "bejelentkezik" a kisfiam,és elötte is éreztem már.Első baba.


Boldog babavárást!

2009. ápr. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
persze!en mar a 13 heten erztem es elso baba!!!!puszika szep babavarast 37 hetes kismama
2009. ápr. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Igen, érezhetted. Én 13hét 6naposan éreztem először, pedig első babaámat várom.

Kellemes babavárást.

2009. ápr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én is első babás vagyok és szintén a 13 héttől érzem a manót. Most 16 hetes vagyok és bizony éjjel 3kor fölébresztett, annyira mozgolódott. Ilyenkor fejtetőtől popóig már legalább 10 centisnek kell lennie a babának (a könyvem szerint) + hozzájön még pár centi lábikó... Szerintem egyáltalán nem meglepő, hogy az ember érzi egy ekkora babó mozgását. Biztos őt érezted!

Boldog babavárást mindenkinek!

2009. ápr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!