Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a baba kocsiról?

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 4. 13:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Újszülötteknél jól jön mert mély és teljesen dönthető a baba kényelmes elfér benne, de egy idő után baromi kényelmetlen vele utazni a fix kerekei miatt, nagy helyet foglal és a súlya se kicsi főleg ha még a gyerek is benne van.


Én nem vásárolnék ilyen kocsit, vannak már sokkal praktikusabbak is nagyon olcsón. :)

2011. nov. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.nagy és kényelmes lehet szerintem.Jók a kerekei az enyémnek dupla kicsi kerekei vannak és nem lehet vele közlekedni rendesen.Na azt nem ajánlom de ez jónak tűnik.Ára???
2011. nov. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Fogdának egy széles folyosós lakásban tökéletes, amúgy xr(fazonra ugyan ilyenünk van, soha többet)
2011. nov. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha vízszintesig dönthető akkor jó ,de ha nem akkor újszülöttnek ne vedd meg.

És tényleg vannak ennél sokkal jobb kocsik is nagyon olcsón. nézz szét aukciós oldalakon is, megéri.

2011. nov. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Azt kifelejtettem, hogy 1 éves kora után úgyis sport babakocsira van szükség tehát nem igazán lehet kihasználni szerintem. Akkor már érdemesebb olyat venni, amihez van hordozó, újszülött számára is jól funkcionál és utána sport babakocsiként is használható.


Picit drágábbak de ha azt vesszük, hogy külön-külön is meg kell venni ezeket akkor árban ugyan ott vagyunk körülbelül.

2011. nov. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ilyenünk volt. Elsőre beleszerelmesedtem. Pár hónappal később megbántam.

Nagyok a kerekei, boltba nehéz bemenni, kész hadművelet betenni az autóba.

Igaz, hogy lehet belőle sportkocsit is csinálni, de annyira rosszul van elhelyezve rajta minden, hogy akár kiorrolhat belőle a gyerek. Amikor már sportkocsis volt vennem kellett másikat, mert ha épp ki akarta belőle szállni, nem tudtam egy kézzel tolni.

Az tény, hogy jó széles, picibabának nagyon kényelmes, kerekei miatt rossz úton is jó. De nekem a jó tulajdonságai eltörpültek a rosszak mellett. Pláne, hogy úgy vettem, hogy végig ki tudjuk használni és erre venni kellett másikat.

Nem ajánlom.

2011. nov. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

[link]


Egy ilyesmi szerintem sokkal praktikusabb. Persze ha nem sokat szeretnétek rá költeni akkor érthető, hogy nem választotok ilyen kocsit. De ha figyelembe vesszük, hogy mennyi minden van hozzá akkor ennyi pénzt megér. Legalábbis szerintem. :)

2011. nov. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szemely szerint egyaltalan nem tetszenek az ehhez hasonlo kocsik. Nehezek, nagyok, egyszeruek, minosegileg sincsenek a csucson.

De nyilvan ettol meg sok embernek bejon, mert itt is sokan linkelik.


Ha csak arra szeretnel kocsit, hogy a kertben altasd benne a babat es hetente egyszer elsetalj vele valahova, ahova nem kell beemelni a kocsit, ha nem akarod csomagtartoba rakni, ha nem kell emeletre felvinni, vagy szuk ajton bevinni naponta tobbszor, ha csak fel evig akarod ezt hasznalni es utana veszel egy par kilos esernyokocsit, akkor jo valasztas lehet.


Ha viszont olyan kocsit keresel, amit addig hasznalsz, amig kocsira lesz szukseg, ha autozni is kell, ha bevasarolni es ugyet intezni is jarsz, ha buszozni, vonatozni, azaz tomegkozlekedni is kell, ha esetleg fel kell vinni lepcson naponta es le is kell hozni, ha szeretned, hogy biztosan egyben legyen 2 ev mulva is es jo allapotban, akkor viszont keress masikat.

2011. nov. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
16 ezer volt szerintem kényelmes lesz december közepére várom a kisfiam neki lesz van hozzá esővédő téli lábzsák rovarháló Nekem tetszik:))
2011. nov. 4. 13:43
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha nem kell egy lépcsőt sem cipelned és nem akarod berakni a kocsi csomagtartóba, akkor szuper kocsi lesz!!!

Nekünk is hasonló volt!

2011. nov. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!