Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Iszonyú fejfájós vagyok,...

Iszonyú fejfájós vagyok, szinte nincs olyan nap hogy ne fájjon a fejem görcsösen, plusz magas vérnyomásos vagyok. A gyógyszertárban a PARAMAX RAPID 500mg fájdalomcsillapítót ajánlották. Tapasztalatok ezzel a gyógyszerrel kapcsolatban? 13h

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


A vérnyomásodra nem szedsz semmit?

Ha állandó a magas vérnyomás akkor mindenképp szólj az orvosnak (ha lehet a nőgyógyásznak), mert akkor gyógyszert kell rá szedni. Én végig szedtem a dopegytet, így a fejfájásom is elmúlt.

Tényleg mindenképp beszélj erről a dokival, mert a magas vérnyomás mellett könnyebben kialakul a terhességi toxémia, és beszűkülnek az erek, így a köldökzsinór erei is. Ez pedig vezethet a baba nem megfelelő fejlődéséhez is.

Ne haragudj ha kicsit ijesztőre sikerült, nem ez volt a célom, de szerintem ha legközelebb dokihoz mész említsd meg neki!

18 hós baba és 10 hetes pocaklakó anyukája

2009. jún. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia,én is szedem a dopegitet,csak azért kérdeztem mert a tájékoztatóra nincs ráírva hogy magas vérnyomásosok szedhetik-e?!
2009. jún. 30. 07:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Értem, akkor bocsi!

A gyógyszert sajna nem ismerem, én Panadolt szedtem (attól nem volt bajom).

Remélem neked is hamar elmúlik a fejfájós időszak!

2009. jún. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!