Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik elmúltatok már 40hetesek,...

Akik elmúltatok már 40hetesek, hány nap múlva jöttek a fájások és mikor született meg a babátok?

Figyelt kérdés
Nekem a kis könyvembe 1222 van be írva , de nem tudom igazából ez mit jelent, holnap kell menjek megint magzatvíz vizsgálatra.
2011. júl. 26. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
40+2 hétre szültem. Du. 4-kor elfolyt a magzatvíz, másnap reggel 8-kor lett meg a kislányom.
2011. júl. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt kérdést mintha én tettem volna fel. Nekem 2110-es a méhszájam, néha van egy-egy fájás, aztán semmi. A CTG rendben, magzatvizet nem tudtak nézni, mert még zárva vagyok.


40+1 hkm

2011. júl. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én 40 + 6 napra szültem :(

nekem is zárva volt a méhszáj még a 3-4 napon is ezért a doki

felküldött a szobába oxitocinos infúzióra hogy táguljak legalább annyira, hogy megtudja nézni a vizet.

még tiszta volt, de az amnioszkópiától aznap elment a nyákdugóm., és 2 napra rá megszültem, közbe volt NST, de mire következett volna az újabb amnio, spontán beindult a szülés..bele is kakált a vízbe a kislányom..

na de mindegy..remélem rátok odafigyelnek, mert nekem azt mondták már nincs jól odabent a lányom mégse indítottak hazaküldtek..

még jó hogy felküldtek oxitocint adni különben ki tudja mi lett volna még később.


amúgy itt vannak a méhszáj értékek,nincsen közte a tied

1222.. szerintem ezt csak úgy beírta a dokid..

minden jót :)


Méhszáj értékei:

3000 zárt méhszáj, a méhnyak 3 ujjnyi

2000 zárt méhszáj, a méhnyak 2 ujjnyi

1000 zárt méhszáj, a méhnyak 1 ujjnyi

3100 3 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt

2100 2 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt

1100 1 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt

3110 3 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt

2110 2 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt

1110 1 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt

3111 3 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj

2111 2 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj

1111 1 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj

2011. júl. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42 hétre született meg a kisfiam császárral. Hiába kaptam oxitocint, nem voltak fájásaim.
2011. júl. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. baba: 40+3 hetesen született. Hajnalban 1 enyhe fájás, 10 perc múlva még egy enyhe fájás,közben burokrepedés. Az első enyhe fájástól számolva 1:57 perc elteltével már a kezemben volt a kicsi.

2. baba: 41+0 hetesen született. A méhszáj "csendben" nyílt, szülés előtt 2 nappal már 1/4-ig nyitva voltam, szülés előtti napon voltak keménykedések- félig nyitva voltam. A szülés hajnalán enyhe fájások voltak,3 órán belül megszületett a kicsi.- az utolsó fél órában perces fájások voltak,majd burkot repesztettek.


Könnyű szülést és egészséges kisbabát!!!

2011. júl. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!