Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy hívják azt a jelenséget,...

Hogy hívják azt a jelenséget, amikor arra ébredünk, hogy zsibbad a kezünk (tenyér)?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 09:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak elfeküdted.Hamar elműlik.
2011. júl. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kézzsibbadásnak nevezzük. :)

Nekem nem csak álmomban jelenik meg ez a "jelenség", hanem szinte mindig teljesen le van zsibbadva.

2011. júl. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

van valami neve, csak nem jut eszembe

nem elfeküdtem, sokszor előfordul

2011. júl. 27. 09:50
 4/11 anonim ***** válasza:
Alagútszindrómára gondolsz esetleg? 2. válaszoló
2011. júl. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen!!!!!! megtalálta ez az ön frekvenciája! :)))

köszönöm, már két napja ezen gondolkodom :)

Neked mondtak erre valamit, hogy mitől van és elmúlik-e valaha?

2011. júl. 27. 09:53
 6/11 anonim ***** válasza:
Elég régóta zsibbad a kezem, de majd holnap kérdezem meg az orvost erről. Eddig mindig azt hittem, csak elfeküdtem, no de akkor is mikor fent vagyok?! :D
2011. júl. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
majd írjál, hogy mit mondott pls
2011. júl. 27. 10:03
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, alagút-szindróma. Nekem is volt anno kb. a 28.héttől. Nem csak a tenyerem, de a középső és a mutató ujjam is zsibbadt, főleg a jobb kezemen. Igazából nem tudsz ellene tenni semmit, azt hallottam, hogy műtéttel orvosolható. Hát, én hagytam úgy, ahogy van... Aztán azt hittem, elmúlik a szülés után, de jópár hétig még éreztem. Iszonyú érzés!
2011. júl. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia! Na, megkérdeztem az orvost a zsibbadásról. Átküldött az ideggyógyászatra, ott mondták, hogy alagút szindróma. Nem lehet vele mit kezdeni. Ha nem múlik el a zsibbadás a szülés után 3 hónapon belül, akkor vissza kell menni. Meg mondta még, hogy lehet még rosszabb is. Úgyhogy várni kell és elmúlik. :)

Jó egészséget nektek!

2011. júl. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
koszonöm az infókat és jókat Nektek!!
2011. júl. 29. 09:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!