Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor változik ez meg?! Már...

Mikor változik ez meg?! Már majdnem 5 hónapos a kisfiam, aki CSAK Anyatejes! Éjjelente 4-5-ször ébredünk.

Figyelt kérdés
Igazából csak mocorog, soha nem sírt még egyszer sem éjjel. Én kiveszem, mellre teszem és alszik is már tovább. Az egész "procedúra" max. 5 perc, de mégis fárasztó. Jó ez így? Mit csináljak másképpen?
2009. jún. 23. 14:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Biztos hogy azért mocorog éjjel, mert éhes? Lehet hogy ha hagynád egy kicsit, akkor visszaaludna és nem is kérne enni! Egy próbát megér!
2009. jún. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Miért veszed ki ha nem sír? Minket sem kap ki senki éjjel az ágyból amikor egyik oldalunkról fordulunk a másikra! Ráadásul így hozzá fog szokni ahhoz, hogy egyet mozdulok és anyu már ott van. Szerintem ilyenkor csak figyeld meg, hogy mit csinál, lehet, hogy magától visszaalszik.
2009. jún. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Ha fárasztó, akkor próbáld meg ritkítani az éjszakai szopikat. Minden 2. ébredéskor szoptasd csak meg, a többi esetben várj egy kicsit, mikor mocorog, lehet, hogy nem is sírna és visszaaludna. Ha sír, próbáld meg simogatni, más testhelyzetbe fordítani stb., vagy adj neki inni.
2009. jún. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk a cumi vált be! Esetleg próbáld ki azt, hogy este mikor hallod hogy felébred, add oda neki a cumit! Nekünk segített!:)
2009. jún. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
egyet értek az elsővel. Miből gondolod, hogy éhes? Hagyd aludni. Ha éhes majd szól. A gyerekek egyébként is mozognak álmukban. Lehet, hogy ő is kipihentebb lenne, ha nem "keltenéd fel" 4-5-ször éjszaka.
2009. jún. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%

megint 14.37


Lehet, hoyg simán átaludná az éjszakát. Az enyémek kb 2 hetes koruktól végigaludták. Ha a tiéd sem sírt eddig, akkor lehet, hogy ő is jó alvó lenne.

2009. jún. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam cumival, simivel, de csak ideig-óráig alszik vissza. Ez kb. azt jelenti, hogy míg cicit adok neki alszik 2 órát egyhúzomban, viszont ha csak az előbbivel próbálkozom fél óra múlva kezdődik minden előlről....Imádok szoptatni, Imádom a Kisfiam, csak piszok fáradt vagyok.
2009. jún. 23. 14:45
 8/12 anonim ***** válasza:
31%

hát akkor vagy szoptatsz tovább és fáradt leszel vagy este adj neki valami kiegészítőt. attól mert este kapna tápot attól még senki nem vonja kétségbe a fiad iránti imádatot és jó anya leszel.

ennek igy nem sok értelme van ( az éjszakákra gondolok)

2009. jún. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%
Szia kedves "sorstárs". Dettó ugyanez mindenben. 15.-én volt 5 hónapos a kicsi fiam, és 2 óránként kelek vele éjszaka. A védőnőm nagyon kedvesen megjegyezte, hogy pedig már nem kéne neki, agyjak neki cumit vagy vizet. De ez nem válik be, ugyanis ő éhes. Van amikor 5 perc alatt visszaalszik, és van hogy fél órán keresztül egyfolytában nyeli a tejcit. Hát már én is nagyon fáradt vagyok, alig alszom amióta megszületett (előtte meg a wc-re járkálás miatt ). Imádom őt, és addig szoptatom amíg lehet. A barátnőm másfél éves kisfia még mindig kel 2*3* és issza a bolti tejcit.Mikor született a kisfiad?
2009. jún. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%
Mennyit eszik a gyerek és milyen időközönként? mert szerintem itt van vmi hiba a rendszerben
2009. jún. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!