Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mostmár kezdek izgulni, ti...

Akire77 kérdése:

Mostmár kezdek izgulni, ti hogy tereltétek el a gondolataitokat?

Figyelt kérdés
33hetes terhes vagyok egyre jobban félek a szüléstöl,konkrétan nem is a fájdalomtol hisz az valahol hozzá tartozik a szüléshez.Inkább attol félek hogy ne legyen semmi probléma a babával és velem sem.Probálom elterelni a gondolataimat és lefoglalni magam de mindig csak ide jukadok ki,bár lehet attol van ez hogy állandoan a netet bújom és azért itt elég sok baromsággal is találkozik az ember a hasznos dolgok mellet.ti hogy tereltétek el a rossz gondolatokat?vagy ez azért mindenkiben fellelhető a szülés elött?köszönöm a válaszokat elöre is
2011. júl. 27. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Először is ne izgulj! :)

Amikor terhes voltam, nekem is néha előjöttek ezek a gondolatok, de gyorsan elhessegettem őket...hozzáteszem, én akkor sokkal kevesebbet neteztem mint most, már látom, hogy nagy szerencsémre...

Hiszek abban, hogy a pozitív gondolkodás és hozzáállás pozitív dolgokat vonz! A világ legcsodálatosabb érzése vár Rád, gondolj arra, milyen gyönyörű érzés lesz először megpillantanod a kisbabád, először megpuszilni és megsimogatni az arcocskáját!!!

És ne olvass rémtörténeteket, sajnos történnek szomorú dolgok, végződnek szomorúan szülések, de soha ne erre koncentrálj, hanem a gyönyörű babádra a pocakodban!

Könnyű szülést és boldog babázást Neked!

2011. júl. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnos én is a netet bújom egész nap, amint megfőztem az ebédet. Igaz sok hasznos tippet is begyűjtöttem, de tényleg vannak olyan dolgok amik halálra rémítenek. Igazából én se a fájdalomtól félek, hanem hogy jó szülők leszünk-e. Tudni fogom-e mit kell csinálni, jól csinálom-e. Tudok-e majd jól nyomni szülés közben, szoptatni, fürdetni, pelenkázni... Nincs és nem is volt sok évre visszamenőleg kisbaba a családban, mi leszünk az elsők.

Nem tudom ti, hogy álltok a babaszobával, de mi a héten fogunk meszelni, elkezdjük berendezni, meg vásárolni való is akad még bőven. Ezek lekötnek majd egy ideig.

31h km

2011. júl. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

SEHOGY!!

Normális dolog, hogy félsz az ismeretlentől (másodiknál meg azárt fogsz majd izgulni, mert tudod mi lesz), Egyszerűene ezen túl kell esni, fájni fog...de kérhetsz eda-t is.

2011. júl. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni de ezeket a gondolatokat sehogy sem lehet elterelni. Hiába minden az ember mindig a tökéletesre törekszik főleg ilyenkor és bár tudom hogy minden rendben lesz és nem kell félnem semmitől de az a kis hang mégis a fejemben van hogy jaj csak minden rendben legyen ne legyen semmi komplikáció meg ilyenek. Persze tudom hogy így lesz de mégis. 39hkm.
2011. júl. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne izgulj,próbálj meg pihenni.(amíg megteheted)Az én kislányom már 16hónapos,de mikor terhes voltam én kb.a 36.héttől kezdtem izgulni.Aztán végülis az én kislányom úgy döntött hogy nem akar kibújni,ezért befektettek hogy megindítsák.Első nap 4órás oxitocin infúziót kaptam,nem történt semmi.Második nap zselét attól sem.Harmadik nap megint oxitocin infúziót kaptam 1órást,fájásaim attól sem voltak annyi történt hogy elkezdett szivárogni a magzatvíz.A doki azt mondta menjek le az osztályra,akkor már úgy voltam vele csináljanak már valamit mert nem bírom tovább napok óta csak kísérleteznek.Szegény férjem minden nap reggeltől estig ott volt,várta hogy lesz-e baba.Aztán negyedik nap akkor reggel felmentem a szülőszobára szívhangra,csináltak uh.-ot és akkor mondták hogy elfojt a magzatvizem de nagyon magasan van meg hátra tartja a fejét a babám.Sehogy se tudnám megszülni simán ezért megcsászároznak,akkor megkönnyebbültem de azért féltem is.A férjem is velem volt a műtőben ez azért megnyugtatott,13.45-kor megszületett a kislányom és olyan hihetetlen érzés volt hogy az a pici baba az enyém.Csak az volt a rossz hogy a műtét után pár percig láthattam csak,mert vittek az őrzőbe oda még este 8 körül behozták meg egyszer éjjel mert nagyon sírt szegénykém.Azóta már 16 hónapos nagylány.Ezt csak azért írtam le hogy ne izgulj,ha ott leszel már úgysem fogsz izgulni inkább azt várod hogy minél előbb túl legyél rajt.Boldog babavárást és babázást.
2011. júl. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bátoríto szavakat,igy igaz tul kell esni rajta ha más is kibírta akkor én is.
2011. júl. 28. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!