Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek volt folyása a terhesség...

Kinek volt folyása a terhessége elején?

Figyelt kérdés
Még csak az 5.hét elején vagyok, de van folyásom, mondjuk csak olyan mint ami mindig is szokott lenni a két mensim között.De tudom, hogy ez minden nőnél máshogy van.Leírnátok kinek mi volt?Nagyon fontos lenne!!
2009. ápr. 6. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van folyásom, sőt még talán erősebb is mint a terhesség előtt, de ezzel nincs is semmi baj!!!
2009. ápr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt és a mai napig van,egyre több.Amíg nincs szaga és nem viszket addig normális.Nekem személy szerint fehér testápolószerű volt az elején,most ugyanilyen csak sárgás.


üdv.14+4heteske

2009. ápr. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Addig, amíg nem bűzös és nem barna vagy pirosas, nincs baj. Egyénenként változik, kinek mennyi van. Nekem pl. a terhesség előtt nem volt sok, és fokozatosan növekedett a mennyisége. Most 33 hetes vagyok és már igen tetemes, sokszor csicsogok, naponta többször kell betétet cserélnem. De ez természetes, szóval ne aggódj!

Boldog babavárást!

2009. ápr. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem is fehér de inkább nyúlós lett, (előtte szinte semmi nem volt sose) és az előző terhességemnél meg most is, egyre több lett, majd sárgás lett, de ez már sajna fertőződés jele:(

Úgyhogy kaptam egyenlőre kúpot.

2009. ápr. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is fehèr!
2009. ápr. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is fehér, néha csak pecsételget, máskor sok. A terhesség elején sok volt, most az első trimeszter vége felé kevesebb, de lehet, hogy ez csak átmeneti.
2009. ápr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is fehér és nyúlos.Az előző terheségemenél és most is van.E

2009. ápr. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez a terhesség egyik tünete.

Boldog Baba várást!

4 hós kislány anyukája(11 hetes pocis)12:30-as

2009. ápr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37 hetes. Nekem is van kezdettől fogva (fehér színű, nincs szaga,), de a dokim állandóan írja fel a kúpokat már 4-szer írt fel, miért ha ez normális.
2009. ápr. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!Nekem nem éppen átlátszó, sárgás, de nekem mindig is ilyen szokott lenni, szóval akkor ez normális.Pár napja kicsit megerőltetem magam, kicsit kifáradtam és akkor több volt, meg erősebb színű, de azóta nem jött újra vissza és a tüneteim megvannak(hányinger, mellfeszülés, meg úgy érzem a méhem is nagyobbodik)szóval akkor minden ok.Mondjuk akkor még csak a 29.napban voltam, de nálam már az is nagy szó hogy addig nem jött meg, mert eddig életemben még csak egyszer jött meg a 29.napon, általában 25-26 naposak a ciklusaim.Csak azért kérdezősködök meg írogatok mert már sajnos elvesztettem egy babát és nagyon remélem most minden ok lesz!

Köszönöm még egyszer a válaszokat:)

2009. ápr. 6. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!