Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A fiút vagy a lányt tudják...

A fiút vagy a lányt tudják tutibbra megmondani?

Figyelt kérdés
15 hetes vagyok és ma azt mondta a dokim, hogy nem biztos de fiúnak néz ki. És én is láttam asszem bár az nem jelent semmit mert én nem értek hozzá.
2011. júl. 27. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindkettőt ugyan olyan könnyű megmondani, hisz az egyiknek van ott valami, a másiknak nincs. :)


Kellemes babavárást! :)

2011. júl. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem. Kislányokat a legelején elég gyakran szokták kisfiunak nézni, szerintem a 20-ik héttöl már szinte pontosan megtudják mondani. Még ne fesd a szobát kékre, de nagyobb a valószínüsége hogy fiu marad.
2011. júl. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az elsőnél a 12.héten megmondták, hogy lány. :) És az lett. De akkor máshol voltam uh-n és akkor nem is kételkedtem mert csak ennyit mondott: kislány. Most nagyon ficánkolt a cseppem de aztán csak sikerült bekukkantani, és ezért mondta, hogy nem biztos a fiú merthogy nagyon forgolódott.
2011. júl. 27. 20:59
 4/7 A kérdező kommentje:
Különben valahogy nem tudom elhinni vagy nem is tudom ezért kérdezem. Fura lesz, ha fiam lesz de izgalommal teli.
2011. júl. 27. 21:01
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyknl lehet nehézség, de én úgy tudoma dokimtól,hogy a nagyon korai UH-on a fiút könnyebb, mert ha van kuki akkor van és kész (esetleg a köldökzsinór zavarhat be vagy pedig az h kisebb a baba egy kicsit és ezért még a lány babák csiklója is jobban kitüremkedik).

Valamivel később szintén ez a szitu, ha kuki van az már rítkán tűnik el (kivéve ha köldökzsinór), de a nuninak tűnő lábközből még lehet kuki, ha épp azon az uh-on nem jól látszott.


Szóval, összességében a fiút lehet egy nagyon kicsit könnyebben megmondani.

2011. júl. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

21:34-es vagyok.

Én is 15 hetes vagyok és nekem is van már egy lányom.

Nálunk úgy volt, hoyg a 12 hetes uh-n a doki azt mondta lány (és utána még 3 másik doki is mondta pár héttel később, 16.18.23. héten). Lányom lett.


Most azt mmondta a dokim, hoyg nem tud még csak tippelni sem ,mert nincsen a nemére utaló jel.Ugyanekkor egy másik helyen lánynak látták,de mondták hogy nem biztos mert még nagyon kicsike - de ott volt az a három vonal ami a lányoknál szokott.

Legközelebbb jövő héten megyek, kíváncsian várom.

2011. júl. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és persze várok még további válaszokat is! Különben nem is a lába közé tudtunk benézni hanem oldalt fekvésben volt és egyszerűen ott lógott a lába mellett egy kis kuki. Szóval heréket pl. nem lehetett látni. Persze lehetett összehurkolódott köldökzsinór is de már előtte is látott valamit a doki csak akkor hirtelen elmozdult. Akkor azt mondta, hogy "mintha láttam volna valamit". Aztán utána mikor megint leállt egy kicsit, akkor láttam én is "valamit".
2011. júl. 27. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!