Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idős terhesen derül...

Mennyi idős terhesen derül ki, ha valaki ikreket vár? Hány hetesen tudják megmondani? Azt is látják rögtön, hogy 1 vagy 2 petéjűek-e, vagy csak később?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A 9-10 hét körül általában ki szokott derülni, hogy ikrek. Velem mindig poénkodott a doki, hogy "még mindig egy gyerek van". A 12. hét körül én rákérdeztem, hogy lehet olyan, hogy ilyenkor derül ki. A doki azt mondta, hogy volt már rá példa, hogy később vették észre. ( Itt is leírta egyszer valaki, hogy az első vizsgálatnál egy m a másodiknál már kettő, a harmadiknál már három babát láttak) Leszámítva azt az esetet amikor az ikrek különböző neműek, előre nem lehet megmondani, hogy egy vagy kétpetéjűek-e. (Ez majd a születés után derül ki, mert abból, hogy közös vagy külön burokban vannak ezt nem lehet megmondani.)
2011. júl. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, akár 7 hetesen is kiderülhet, hogy egy vagy több szívhangot "talál" a doki. Hogy egy- vagy kétpetéjűek, az általában a szülés után derül ki (nyilván, ha uh-n látják, hogy egyik kisfiú a másik kislány, akkor már akkor tudni, hisz kétpetéjűek biztosan, de ha ugyanolyan a nemük, akkor csak szülés után)
2011. júl. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Két kislány van a pocakomban. Kétpetéjűek, két külön burokban fejlődnek.

Nekem az első UH-on, 7 hetesen megmondta a doki, hogy ketten vannak. Rögtön lehetett látni a két fekete foltot, amiben egy-egy fehér foltocska volt lüktető szívecskével.

2011. júl. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egypetéjűek egy közös burokban, a kétpetéjűek pedig külön burokban vannak. Vagyis látni lehet az UH-on.
2011. júl. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én is úgy tudom, ahogyan az első írja, hogy az egypetéjűek egy burokban vannak.

De az első válaszoló szerint lehetnek külön is.

Akkor most hogy is van ez? :)

2011. júl. 9. 22:15
 6/7 A kérdező kommentje:
*Én is úgy tudom, ahogyan az UTOLSÓ írja...
2011. júl. 9. 22:16
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem 5hetesen láttak 2petezsákot,most már lehet látni uh-n h 1kisfiut és 1kislányt hordok a szivem alatt,igy már azt mondtak h 2petéüek,
2011. júl. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!