Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek az első terhességnél...

Akinek az első terhességnél repedt a pocakja, annak a másodiknál (harmadiknál) mégtovább repedt?

Figyelt kérdés
Az első babámnál szülés előtt 2 nappal repedt szét a bőrőm, most 31 hetes terhes vagyok, de sokszor feszül már most. Szerintetek tovább reped, vagy kibírja az előzőkkel:P?
2011. júl. 27. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Én eddig 2-szer szültem, a repedések a 2. után még jobban elmélyültek sajna, és szerintem még 2-3 további csíkom is lett. De nem bánom, a babák mindenért kárpótolnak!!! :)
2011. júl. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
harmadikat várom, és nem repedt meg jobban de sztem fog, mert most dagibban kezdtem a terhességet...
2011. júl. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az első babánál repedt meg nagyon, nem csak a hasam, de a csípőm is. :( Utána még két gyermeket szültem, egyiknél sem repedt tovább, pedig hatalmas pocakom volt! Boldog babavárást!

2011. júl. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem az elsőnél lett csíkos a hasam, aztán úgy elhalványult, hogy alig látszik, most meg kenegettem is, és egy csík sem jött elő pluszban, és egyik sem lett erősebb. Szóval "csíkilag" semmit nem változtatott a 2. terhesség. Maradt mindegyik szinte észrevétlen.
2011. júl. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első babánál elég csúnyán szétrepedt a másodiknál már elkezdtem kenni a 10 hét környékén minden este sima testápolóval és nem repedt tovább és több csíkom sem lett.Most 9 hetes terhes vagyok a negyedik babával és lassan el is kezdem a kenegetést.
2011. júl. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az elsőnél repedt meg úgy,hogy a másodiknál mér nem kellett több repedés,és a harmadiknál sem.


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!


Üdv:33hkm.

2011. júl. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1.-nél sokat hiztam és a fenekemen nagyon megrepedt, nem kentem magam. Utána még 3-szor szültem, krémeztem magam és nem repedt meg a bőröm sehol, igaz kevesebbet hiztam.
2011. júl. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam;).

Leginkább nem is az esztétikai része miatt félek, hogy tovább repednek, elmélyülnek, hanem a fájdalom miatt:S.

Nekem nem is igazi repedéseim vannak, szóval nem olyan csíkszerűek, hanem egy csomó kis "pontban" repedtem, a köldököm körül egy-egy tenyérnyi helyen tökre el van vékonyodva/ki van nyúlva a bőr. Pocak nélkül nem volt csúnya, de így kifeszülve nem vmi szép, olyan, mint a márvány (:P), és elég érzékeny:(. Én csak most kezdtem el kenegetni, mert amúgy nagyon zsíros bőrű vagyok, alig issza be a krémeket a bőröm, de akkor ezek szerint érdemes kenni;). A kisfiam annak idején ekcémára kapott egy nagyon zsíros (sima) testápolót, most azza kenem, remélem, kibírja... Csak hát még 2 hónap, és az első babám 4300g volt...:P.

Ezért reménykedem;).

Mégegyszer köszi!

2011. júl. 29. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!