Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mas is tulzasba viszi? Homeosb...

Mas is tulzasba viszi? Homeosbogyo+malnaleveltea+gatmasszasz. Mindent egyszerre. Erdemes? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ez a masodik szülesem lesz, az elsö iszonyatos nehez volt, 24 oras vajudas, ennek nagy resze ket perces ill. egy perces fajasok... Egyaltalan nem tagultam....

Na hat ezert most ugy hiszem atestem a lo tuloldalara. Teny, hogy az elsö szülesnel semmi fele "hokusz-pokusz" nem volt. Tehat most igy probalkozom. De azert jo lenne ha a te tapasztalataidat megirnad... Köszönöm!


2009. jún. 23. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem ugyan nem használt de hajrá hátha neked bejön!
2009. jún. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is ezekkel próbálkoztam a terhesség 36. hetétől.

Nem tudom, hogy ezektől-e, de nagyon gyors és szép, sérülésmentes szülésem volt. Három órát vajúdtam csupán, tény, hogy az kegyetlen volt, mert két perces fájásokkal kezdtem egyből, az utolsó egy órában már szinte szünet sem volt.

Nem volt gátmetszésem, nem is repedtem picit sem.

Egyébként első szülés volt, a fiam pedig közel négy kg-mal született.

Veszíteni nem veszítesz semmit, ha kipróbálod ezeket.

2009. jún. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia!az elsővel én is sokat szenvedtem,kézzel tágitottak stb...15-17 órát vajúdtam,a másodikkal kb 8 órát vajúdtam és ugy kitágultam hogy gátvédelemmel tudtam szülni,és nem ittam semmit nem vettem be semmit és nem csináltam gátmasszázst...:) én nem is hiszek ezekben igy most is a természetre bízom a dolgot,aztán majd kiderül mennyire fog gyorsan menni a dolog.üdv 38 hetes km
2009. jún. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Most szültem 2 hete, igaz alapból csaszira voltam kiírva, de hogy hátha beindulna magától a dolog kipróbáltam a málnalevél teát 2 dl-t ittam naponta a 36. héttől. Nem tudom ennek köszönhető-e, de 37+3 hetesen megszületett a kislányom, és természetesen indult be a dolog, 4-5 órát vajúdtam is, és a végén már 4 ujjnyira voltam tágulva, mondta is a szülésznő, hogy ez jó gyors szülés lenne, ha nem kellene császározni (a szemem miatt). Szóval én bíztatnálak! A kisfaimnál semmit nem ittam, és ő kivárta annó a végét.
2009. jún. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
SZERINTEM NAGYON ÉRDEMES! Caulophyllumot, Cimicifugát, Árnikát szedtem + gátmasszázs minden este + málnalevél tea 37. héttől. Nem indult be hamarabb a szülés, 41 hétre szültem, nem kellett a vajúdóba mennem, egyből a szülőszobára, mire beért a dokim, 4 ujjnyira voltam kitágulva. 4 órás volt a szülés, nem kellett gátmetszés, kifért a feje. Első gyerek, 3300 gr. Sokakat hallottam, hogy 14-16 óra vajúdás után császár, mert nem tágultak. Igaz, a végén már úgy ettem a bogyókat, mint a cukrot. Mindenképp megéri tenni érte, max. jobb lehet, rosszabb biztos nem!
2010. ápr. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!