Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi magas vérnyomás!...

Terhességi magas vérnyomás! Ki melyiket szedte?

Figyelt kérdés
Akinek magas volt a vérnyomása terhesség alatt az mit szedett rá?Cordaflex-et vagy Dopegytet?Melyik az erősebb hatóanyagú?
2011. júl. 31. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Én dopegyt-et szedtem a végén már 3*2-öt.A másik gyógyszert nem ismerem.Azóta már 3 hónapos a gyerkőc és visszament a vérnyomásom 120/70-re.
2011. júl. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Terhességben a Dopegyt elvileg elsőként választandó magas vérnyomásra, ha nem kontraindikált valami miatt.

Egyébként meg majd az orvos eldönti, saját magad semmit ne szedj be...

2011. júl. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia. én is dopegytet szedtem 4x2 -t. de mivel ez kihatással volt a szívverésemre ami viszont magas lett arra pedig eleinte 1x2 majd pedig 2x2 isoptint mellé. Sajnos nem húztam sokáig vele. 30 hetesen kezdtem el szedni és 32+5 napra császár lett.hónapok kellettek míg visszaállt, igaz már régen mértem. pénteken lesz egy éves a lányom.
2011. júl. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
űn is dopegytet, de csak a 40. héten szökött az egekbe a vérnyomásom, akkor szülésig, (2 nap, indított) szedtem napi 4x2-t és még szülés után kb. 3-4 hétig kellett szednem, mire visszaállt a vérnyomásom.
2011. júl. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is dopegytet szedtem, nekem a 36. héttől volt magas. Szülés után is szedtem még pár hétig, aztán visszaállt.
2011. aug. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!