Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 napja éjszakánként folyamato...

2 napja éjszakánként folyamatosan rugdos, mocorog a babám. Honnan tudjam, hogy azért rugdos, mert neki nem jó valami?

Figyelt kérdés

Nappal is aktív, de éjszaka non stop mozgolódik.

29 hetes vagyok.


2008. márc. 3. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem éjszaka akkor szokott nagyon mocorogni, ha nem tetszik neki ahogy fekszem, ha átfordulok a másik oldalra, vagy máshogy fekszem, akkor megnyugszik.
2008. márc. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is éjszaka ,ha elfordulok, kezem a hasamra teszem, és úgy alszokm tovább,megnyugszik.

2008. márc. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24hetes kismama vagyok. Nekem is iszonyat sokat mozgolodik. Föleg este lefekvéskor. Probálok ugy helyezkedni,hogy mindkettönknek jo legyen. Ha megnyugszik és nem aktiv akkor tudom,hogy neki most kényelmes.
2008. márc. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy mocorog, még nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem érzi jól magát vagy nem kényelmes. Amikor átfordulsz nem biztos, hogy azért hagyja abba mert úgy jobb neki.

Szereti a nyugalmadat érezni, sokszor örömében rugdos. Pontosan úgy viselkedik mint születés után. Amikor nagyon jó vagy nagyon rossz neki, ő mindkét esetben rugdos és hadonászik...


Ezt csak ő tudja! Mi pedig találgatunk.

Simogatásra és amikor hallja a hangomat 80%-ban abbahagyja a mozgolódást. Lehet megnyugszik, de az is lehet csak figyel...

Minden jót!

2008. márc. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!