Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes kismamák, nektek...

20 hetes kismamák, nektek mennyit mocorog a pocaklakó? Néha nem érzem egy-két napig, hogy mocorognak, ilyenkor megijedek, de aztán utána beindul.

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

KIcsi még a baba,ilyen idősen még nem feltétlen kell érezned mindennap.

Nekem is volt hogy 1 napig semmi.

2011. szept. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
16-18.hétig mindennap, aztán mostanában már annyira nem érzem intenziven...
2011. szept. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

azt mondta a dokim, hogy az is számít, hol helyezkedik el a lepény, mert ebben az időszakban még felfogja a rúgásokat, ill. már most számít, hogy milyrn vérmérsékletű a baba.

nekem a 2. babám, szinte kirúgja a hasfalamat néha, már most iszonyat izgága. a fiam valamivel nyugisabb volt.

nekem estefelé indul be mikor filmeznénk, vagy csak pihennék.

21 hetes km

2011. szept. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ÉN minden nap érzem a kincsemet, hol aktívabb, hol nem, de minden nap érzem aug 21 óta. 19+2 hkm
2011. szept. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mindig ugyanúgy mozog! Volt, hogy az enyém is egy két napig semmit, utána nagyon mozgott! Mondjuk anno az enyém általában esténként, mikor lefeküdtem, akkor indult be!
2011. szept. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Reggel ahogy kinyitom a szemem a fiam is felébred. Délelőtt nyugi, estére viszont pogózik kb. hajnali 2-ig. 14 hetes kora óta már a férjem is érzi az intenzív mocorgását. Az én méhlepényem hátul van.

Egy gyönyörű 2 éves kislány és egy majdnem 21 hetes magzat anyukája

2011. szept. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

21:14

Ne csodálkozz, ha rocker lesz a kissrác...:D

2011. szept. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!