Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Intim mosakodót használhatok?

Intim mosakodót használhatok?

Figyelt kérdés

5 hetes kismama vagyok.A kérdésem csak annyi lenne, hogy zuhanyzás közben használhatok e intim mosakodót szerintetek, vagy csak simán vízzel tisztálkodjak?

Válaszaitokat előre is köszönöm!


2011. aug. 1. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
terhességem előtt használtam,de nekem nem tett jót, valami fertőt mindig kihozott rajtam, így letettem, azóta nincs is bajom, terhességem alatt meg nem is mertem már hozzányúlni, pedig mondták hogy kéne használni.
2011. aug. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én használtam, megelőzi a fertőzéseket.

Persze erről is megoszlanak a vélemények, van, aki a sima vizet javasolja ilyenkor.

Egy biztos ártani nem árt, de csak külsőleg szabad, intim zuhanyt tilos alkalmazni terhesség idején még akkor is ha doki mond ilyen butaságot (sajnos hallottam a saját dokim szájából, hogy használhatok intim zuhanyt, azt hittem lefordulok a székről-nagyon rosszul választottam dokit sajna!)

Boldog babavárást!

9 hós kifiú anyukája, védőnő

2011. aug. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én használtam.
2011. aug. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Most intim mosakodóról vagy intim zuhanyról beszélünk? A kérdésben mosakodó van, nekem azt ajánlotta az orvosom. Vettem a dm-ben Lactacyd Femina Plus-t, rá is van írva h terhes nőknek kimondottan ajánlott, azóta hál'Istennek nincsen bajom, előtte már 3 kezelést végigszedtem mindenféle kór miatt. A zuhanyt is mondta az orvos, azzal szemben viszont nincsen jó érzésem, bár semmi "tudományos alapja" nincsen az ellenkezésemnek, meg valószínű h zárt méhszájnál nem gond.
2011. aug. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia.A 30 het korul elkaptam valamit es a gyogyszeresztol kerdeztem hasznalhatok-e valamit o csak az intim mosakodot ajanlotta se kremet se semmit csak azt.Viszont terhesseg utan nem hasznaltam mert nem voltam otthon eszembe se jutott hasznalni majd 4 honap utan mikor ujra hazajottem elkezdtem hasznalni.a masodik hasznalat utan szornyu viszketes tort ram,elmentem a dokimhoz aki kozolte velem hogy az intim mosakodo megvaltoztatta a huvely floramat ugyhogy felejtsem el ne hasznaljam.El is mult a viszketes.

Bocsi az offert.

2011. aug. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 sumergo ***** válasza:
Nekem addig voltak nyavajáim, amíg nem használtam a Lactcyd-ot. Amióta használom semmi bajom nincs (több éve). Így babásan is azt használom.
2011. aug. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Évek óta használom (Nivea vagy Dove) és terhesség alatt sem hagytam abba. 30. hétben vagyok és szerencsére még semmilyen fertőzést nem kaptam el, pedig állítólag terhesen könnyebb.
2011. aug. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ptecus41 válasza:

Kismamaként is nyugodtan lehet Intim habot használni - sőt!

A terhesség alatt nagyobb az esély a fertőzésekre!

Tusolásnál intim habbal mosd meg az intim testrészedet, majd alaposan öblítsd le langyos vízzel!

Szappan, tusfürdő, forró víz TILOS!!!

2011. nov. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!