Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen termeszetes vizhajtok...

Milyen termeszetes vizhajtok vannak?

Figyelt kérdés

A vadlim ketszeresere nött, marmint a viztöl...Meg zsibbadok is folyton, bar ez lehet, hogy nincs teljesen összefüggesben... Mit egyek, mit ehetek, amitol lemegy a fesleges viz?

24 h.:)


2009. ápr. 8. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom a csalántea vízhajtó, de nem tudom terhesség alatt alkalmazható e. Inkább kérdezd meg a védőnőd.
2009. ápr. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én vizesedek, bár még elég korai, 16 hetes vagyok. De nekem mindenki az almát mondta, rengeteg alma, meg a dinnye. De az még nincs... legalábbis itt nálunk. Meg azt is mondták, hogy néha egy gyümölcs napot is lehetne tartani, nagy melegbe amikor jobban vizesedik az ember akkor hetente 1 napot gyümi nap. Ha unod az almát, akkor reszeld le, reszelj bele egy kis babapiskótát.... És persze a sót, és fűszereket is el lehet felejteni... Lábadat rakd fel amikor csak tudod... Én is zsibbadok amúgy... a lbam..
2009. ápr. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a valaszokat. A so fogyasztasra teljesen odafigyelek, es szerencsere en korabban sem soztam tulzottan, ugyhogy ezzel nincs gond, almat eszegeteg, es jo tudni, hogy a vas tartalman tul, akkor meg hasznos is tud lenni vizesedes ellen... :)

A labamat is felszoktam tenni, de sokaig nem birom, mert kenyelmetlen...

Hat ha van meg valakinek jo ötlete, azt örömmel vennem...

Köszönöm, L. :)

2009. ápr. 8. 10:59
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!

Én 18 hetesen kezdtem kicsit vizesedni már,és most 38hetesen nagyon durván, nem csak lábom,hanem kezeim,arcom is.

Azóta odafigyelek a felpolcolt lábakra, nem vagyok sokat a napon és nem sétálok annyit,persze azért mozogni is kell.

Természetes vízhajtó:

Zeller(főzve, nyersen),petrezselyem,eper(az nekem nagyon bejött)csalántea,fokhagyma, szőlő,alma,dinnye.És úgy hallottam a cseresznye, grapefruit is.Sőt állítólag a kefír is.

és a minimális só megköt minden vizet, na meg az édesség evés elhagyása is sokat segített.

A feltett lábfejet is mozgatni kell,tornáztatni,körözni vele.

Az ásványvíz Na tartalmát is figyelni kell, ami jó állítólag a Jana és a Vera.

Ja és a fehérje diáta, mert a szénhidrátok is megkötik.

Azért írtam ilyen sokfélét, mert én is próbálkozom, bár már csak pár napom van hátra, doki azt mondta, csak a szüléssel fog lemenni. De azért apad néha a kúráimtól:)

39.5 hetes kismami

2009. ápr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jaj annyira köszönöm ezt a rengeteg tippet, jotanacsot!

... es bevallom irigykedem, hogy mar mindjart a karjaidban tarthatod a babadat! Megtenned, hogy a szülesröl majd irsz nekünk?

Addig is minden jot, vizesedes mentes napokat, es ami a legfontosabb : gyönyörü es könnyü szülest, es a nevünkben adjal kerlek a babadnak egy :

"üdvözlünk e furcsa kis vilagban, köszönjük, hogy itt vagy velünk" puszit.


:)

2009. ápr. 8. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!