Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bejöttek a baby nemével...

Bejöttek a baby nemével kapcsolatos álmaitok? Én már kétszer álmodtam, hogy fiú lesz.13 hetes km

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 11:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

én végig kislánynak álmodtam és éreztem is. Az Uh szerint is kiscsajszi:)

32 hetes km.

2009. ápr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam Vele álmodni, de mindíg fehér ruciban van, vagy úgy hogy nem tudom kislány vagy kisfiú! Így nem tudom. A 12.hetin (12 hét 3 naposan) 4D-n azt mondták kislány. Na dehát azért ebből még bármi lehet! És még fogalmam sincs mit érzek. Kipróbáltam azt a nyakláncra felfűzős karikagyűrűs pocak fölé tartós ingázós valamit, ami szerint is kislány. Van egy "banya" ismerősöm, szerinte is kislány. Nagyon kíváncsi leszek! :)

14 hetes km

2009. ápr. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig is kisfiú szerepelt az álmaimban, sohasem kislány, nem értem miért. És a megérzéseim is kisfiút súgnak... Pénteken megyek uh-ra remélem megtudom, hogy ki lakik odabent:) Bár, teljesen mindegy milyen nemű, egészséges legyen!

Boldog babavárást, 19hetes kismami

2009. ápr. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én mindig lánynak éreztem és arról is álmodtam persze rajtam kívül mindenki megvolt győződve hogy fiú lesz

Hát kislány lesz :)

39 hetes

2009. ápr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

én már akkor éreztem, hogy fiú mikor a teszt pozitív lett, bár nekem 1 jósnő is megmondta.

El sem tudtam képzelni, hogy lány lesz mindig fiút álmodtam, derékig érő hajjal. most 3 hós a fiam és 10cm-es hajjal született

2009. ápr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A férjem és én is többször álmodtunk már a babánkról. És szinte mindig kisfiút álmodtunk. És kisfiú lesz! :)
2009. ápr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
22%
Azért ez már tényleg túlzás....És, ha lány lesz, akkor baj van az álmaiddal, vagy csalódott leszel? Ez szerintem, tuti butaság...
2009. ápr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

11.51-es! Nem hiszem, hogy a kérdező csalódott lesz, csupán csak kíváncsi! Amúgy nekünk kislányt jósoltak nem egyszer! Az elején úgy voltunk a férjemmel, hogy inkább kislány vártunk. Bár az álmainkban inkább kisfiú volt! Amikor a 4D-n a doki megmutatta a kukiját, cseppet sem voltam elkeseredve. És a férjem sem! A lényeg, hogy egészséges legyen! :)

11.48-as

2009. ápr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én 27 évig lányt szerettem volna, és mióta babás vagyok kislánnyal is álmodtam.Mikor elmeséltem egy barátnőmnek, ő közölte most, hogy elmondtam tuti az ellenkezője lesz.Hát 14.hetesen ki is derült,hogy kukacunk van, azóta több UH-n is látszódott, de még van hátra pár napom, hogy kibujjon a legény, na akkor lesz tuti:)
2009. ápr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Kedves 11.51-es! Nekem szántad azt, amit írtál? A kérdésemben bármi is utalt arra, hogy csalódott leszek, ha nem fiú? Nekem ez lesz az első babám, de ha az ötödik lányommal lennék várandós, sem lennék csalódott. Sajnos véletlenül hasznosnak ítéltem a válaszodat, pedig lepontoztalak volna.
2009. ápr. 8. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!