Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan tartsam a kituzott...

Hogyan tartsam a kituzott hizasi celomat, ha folyamatosan ennem kell hanyas ellen?

Figyelt kérdés

Rosszul vagyok..szeretnek vegre picit dietazva enni, no nem koplalni, csak egeszsegesen. Az egesz napos emelyges miatt egy pillanatig sem lehetk ehes, mert rogton irany a mosdo..nem szerettnek sokat hizni, de tomom magamba a magneB6-ot, csak ne hanyjak.

Mikor lest mar jobb??? Elegem van, h mindig tele van a hasam, ha ures, hanyok..

11 hetes


2011. aug. 1. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam, hogy a ropi és a puffasztott rizs vagy búza jó émelygés ellen, és nem is hizlal.
2011. aug. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne tömd magad Magne B 6-tal,mert az inkább árt,mint használ.

Egyél sűrűn pár falat kekszet,gyümölcsöt. Emiatt nem fogsz elhízni. Terhesen pedig ne diétázz,mert az a babának nem lesz jó.

2011. aug. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem szabad nemenni vagy dietazni, foleg az elso trimeszterben. A felesleges kilok amugy is a masodik trimeszter utolso feletol es a harmadik trimeszterben szaladnak fel.

Egyel rendesen, 5 alkalommal, normalis adagokat a napszaknak megfeleloen, sok gyumolcsot es zoldseget (a szekleted rendbentartasa miatt), cukot es fuszereket mertekkel, de kell, zsirokat lehetoleg keruld, hust is egyel, de azt is csak mertekkel (mert nehezebben emesztheto).

Mindent, amit megkivansz, kostold meg. Par falat is kielegiti a kivanossagot, nem kell pl megenni egy egesz tortat, ha megkivanod.

Keksz legyen nalad, amit ragcsalhatsz emelyges ellen.

Amugy a nagykonyv szerint 12 hetes kortol csokken a hanyas-emelyges (nekem akkor kezdodott) ugyhogy kitartas es boldog babavarast.

2011. aug. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!