Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdtetek el vásárolni...

Mikor kezdtetek el vásárolni a babának? Mik a legfontosabbak?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már 12 hetesen vásárolgattam,kiságy ,pelenkázó,fürdökád,babakocsi,ruhák szép lassan de minden meglett!
2009. ápr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mikor még meg sem született. :) Anya vett bútort használtan, az alkalmi vétel volt. Mikor terhes lettem elkezdtem babaruhákat venni, egyet-kettőt hetente. Aztán a babám sajna nem maradt meg. :( De utána is vettem, mert úgy voltam vele, hogy úgyis lesz, bármi történjék, a lelkem pedig megnyugtatta a vásárlás, a kis rucik között túrkálás. Hamar terhes lettem újra és utána is apránként vettem ezt-azt. Ruhákat, plédet, ágyneműt, aztán kb. 7 hónapos voltam mikor elkezdtük a legtöbb dolgot beszerezni. Ami szerintem fontos (babarucin kívül): bútor, hordozó, kiskád, min. 10 textil pelus, babakocsi, orrszívó, popsitörlő, pelenka, ágynemű, min. 2 lepedő (én egy nagyot kettévágtam, mert a kiságyba való lepedők drágák), kifogó, hm... most ennyi jut eszembe. Ezek már a kórházban is kelhetnek, de az első napokban mindenképp. Gyerekorvos majd kiírja receptre a gyógyszereket, piperéket.


Boldog babavárást!

2009. ápr. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én a 19. hétben vagyok, már úgy vásárolgatnék! De a család szerint ráérek vele még. Nem szeretnék egyszerre sokat kiadni. Alig bírom megállni, hogy ne vásárolgassak!
2009. ápr. 8. 13:02
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan vásárol! Inkább most, mint nagy hassal, 40 fokos melegben! Én is kb akkor akarok elkezdeni vásárolni. De már nagyon várom!

Sok boldogságot!


14 hetes km

2009. ápr. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
27 hetes kismama vagyok most vettem meg a kiságyat meg a pelenkázót és szépen most már minden héten veszek valamit. Vásárolj olyan jó érzés a pici babádnak vásárolni :)
2009. ápr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan vásárolgass!

Én is mindig vettem valami apróságot.

Még nem is tudtuk, hogy kisfiú-e vagy kislány, de már babakocsija is volt.

Most vagyok a 25. hétben, és szépen lassan meglesz minden.

Könnyebb most, mint majd a nagy melegben a pocakkal közlekedni!

Arról nem is beszélve, hogy milyen jó érzés már csak nézelődni is!

Hajrá!

Boldog babavárást!

2009. ápr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia egészen nyugodtan vásárolgass, ez a ráérsz még duma hülyeség.

Aztán nem a családnak kell majd kiadni a százezreket egyszerre...

Én az első adag kisruhát 16hetesen vettem meg, azóta apránként veszek valamit, ha látok.

Azóta már a szükséges ruhák fele megvan, babakocsi, hordozó, matrac a kiságyba, törölközők, textilpelus, cumisüveg, hordozókendő...

Már csak egy nagyobb dolog van, ami hiányzik, a kiságy. Meg sok apróság, amit szép lassan veszegetek, mert már van rá időm, hétfőtől itthon maradtam.

Főleg akkor veszek/vettem valamit, amikor nagyon megérte.

Tégy te is így, ne hallgass sankire!

Boldog babavárást!

30hetes

2009. ápr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!