Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen szeretném a csapokat...

Terhesen szeretném a csapokat vízkőoldózni. Melyik az a tisztítószer vízkőoldószer amelyik kevésbé erős, káros ilyenkor? .

Figyelt kérdés
Persze maszkot is felveszek, mert a fürdőszobánkban nincs ablak ezért csak a szobákon keresztül tudok szellőztetni.Vagy még az jutott ezsembe, hogy 15 % os ecettel csinálnám, az talán nem olyan erős.Mi a véleményetek?
2011. aug. 2. 09:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok terhes, de nekem megcsinálja a férjem.
2011. aug. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ne csinald!!! Rosszul leszel azz eros ecet szagtol.

Hasznal cillit benget, ha mar mindenkeppen neked kell csinalni, vagy valami mas illatositott tisztitoszert.

2011. aug. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
ecet a tuti, én is azt használom, nem árt sem a csapnak sem nektek, és az is a legolcsóbb :)
2011. aug. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
enegm sosem zavart az ecet szaga, pedig két terhességem alatt végig azt használtam
2011. aug. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Az ecettől nem lesz bajod,a 20%-ostól sem,-föleg maszkban- de tényleg megkérhetnél valakit magad helyett!
2011. aug. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem a szaggal van bajod, hanem a méreganyaggal..
2011. aug. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom ti hogy vagytok ezzel, de nálunk én takarítok, vegyszerrel, Cillit vagy Proper. Gumikesztyű, esetleg maszk. Senki nem kérdezi meg, hogy akarom-e. Ezt meg kell csinálni és kész. Éva
2011. aug. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy ha ecettel csináljátok, akkor hígítjátok vagy csak egyszerűen hígítás nélkül? Azért kell megcsinálnom egyébként sűrgősen mert elköltözünk és így vízkövesen nem adhatom át a lakást a tulajnak, tehát muszáj megcsinálnom valahogy.
2011. aug. 2. 10:36
 9/17 anonim ***** válasza:
higítás nélkül, mert úgy hatékonyabb, és érdemes picit rajtahagyni
2011. aug. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én Cif fürdőszobai tisztítót használok, nincs erős szaga szerintem, és nekem leszedi a vízkövet, vagy DM-ben is kapható sima Vízkőoldót, ilyen fehér flakonban van és kék betűkkel van ráírva.
2011. aug. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!