Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen szeretném a csapokat...

Terhesen szeretném a csapokat vízkőoldózni. Melyik az a tisztítószer vízkőoldószer amelyik kevésbé erős, káros ilyenkor? .

Figyelt kérdés
Persze maszkot is felveszek, mert a fürdőszobánkban nincs ablak ezért csak a szobákon keresztül tudok szellőztetni.Vagy még az jutott ezsembe, hogy 15 % os ecettel csinálnám, az talán nem olyan erős.Mi a véleményetek?
2011. aug. 2. 09:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Én olyan tisztítószerek használok, amelyek biológiailag lebomlanak és nem savak, nem marnak. Az én fürdőszoba tisztítóm (vízkőtelenítőm) citrusos illatú és nem kell hozzá gumikesztyűt húzni, nyugodtan lehet vele terhesen is takarítani. Nálam a háztartásban csak ilyen vegyszermentes tisztítószerek vannak.

2011. aug. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

ECET


mondjuk én ennyi idősen lakásfelújítást csináltam

2011. aug. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

előző

mondjuk én imádom az ecet szagát:-))

2011. aug. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Mi a neve annak, ami biológialilag lebomló vegyszermentes vízkőre ható tisztító?
2011. aug. 2. 13:58
 15/17 anonim ***** válasza:

Vedd fel velem emailben a kapcsolatot és szívesen segítek a vegyszer mentes dolgokban!


xaran@freemail.hu

2011. aug. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszi 15.12 es, de már vettem is egy Bio vízkőtelenítőt.Frosh a neve asszem,vagy valami ilyesmi, azt mondta a férjem, hogy ő majd megcsinálja vele,mert beleszagolt, és elég erős ez is.De hát a férfiak nem olyan alaposan takarítanak mint tudni.:)
2011. aug. 2. 16:14
 17/17 sumergo ***** válasza:
A Frosch termékeket használom én is, ebből az ecetes az kicsit erős szagú, de van ugyanennek a cégnek citromsavas fürdőszobai tisztítója is, az is tuti jó, és nem erős az illata sem! Már terhesség előtt is ezeket használtam.
2011. aug. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!