Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Január óta táppénzen vagyok.2h...

Január óta táppénzen vagyok.2hónapig kaptam hideg étkezési utalványt, aztán megvonták tőlem. Másnál is így van?

Figyelt kérdés
Jól jött az a kis segítség és már az sincs.22 hetes vagyok.
2009. ápr. 8. 16:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%
táppénz alatt semmilyen juttatás nem jár,igy a kajajegy sem
2009. ápr. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, ezt a munkáltató dönti el, ad-e, vagy sem. De én sem számítok rá, most kezdem a betegácsis időszakot.
2009. ápr. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Bizony a munkáltató eldöntheti, hogy kapod e tovább vagy sem. Nem meglepő, hogy inkább nem adják! Nálunk is így van. Aki tartós táppénzre kerül, vagy gyed, gyes, megvonják. Sőt nem csak a kaja jegyet, de a K&H-s kártyámra sem utalnak már. Pedig ha jön a gyerek, nagyon is jól jött volna. Na de ez van. Sóherek! Mintha már nem ott dolgoznék! :(
2009. ápr. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát akkor az én munkáltatóm rosszul döntött :-( Kívánom a 2. válaszolónak,hogy legyen szerencsésebb.
2009. ápr. 8. 16:44
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg úgy van-nekem legalábbis nálunk a hr-es úgy magyarázta-, hogy a betegség eéső 15 napjára még mindent kapok, majd utána még a táppénz 60. napjáig, onnan viszont már semmit! se kajajegy, se egészségpénztárra való utalás, se bérlettámogatás, semmi!!!:( ez van, ösztönzés a gyerekvállalásra...
2009. ápr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. ápr. 8. 17:08
 7/16 anonim ***** válasza:
84%

Szia!

Én a 20.héttől táppénzen voltam, és kaptam a kajajegyet.

TGYÁS és GYED alatt is kaptam.

Ez a munkáltatón múlik, hogy ad, vagy nem.

2009. ápr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az 5. válaszoló nagyon szerencsés :-) Jó hogyha még van olyan cég amelyik nem vonja meg ezt a kedvezményt.
2009. ápr. 8. 17:17
 9/16 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem,hol dolgozol???
2009. ápr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

5. vagyok...

Én az államnak dolgozok:)

Lehet,hogy kajajegy terén szerencsés vagyok, de a GYEDem kevés, havi 40-4 közti :S

2009. ápr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!