Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erdemes penzt adni mellszivora...

Erdemes penzt adni mellszivora, ha igen, melyik valt be? Kezi vagy elektromos es milyen markaju?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen érdemes, főleg első babánál. Én nem is tudom, mit csináltam volna nélküle, mert olyan sok tejem volt. Nekem kézi volt, de a kórházban elektromosat használtam, és az nekem jobban tetszett.
2009. ápr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is nagyon hasznos. Persze szerintem ráér akkor megvenni mikor már biztos hogy van annyi tejed hogy fejni is kell. Azért a kórházban kérd meg a csecsemősöket hogy tanítsanak meg kézzel fejni mert ha nincs nálad mellszívó de már szétdurran a cicid nagyon hasznos megoldás. Én avent kézi mellszívót használok. Mást nem is próbáltam bevallom őszintén. Viszont a nővérem 18 nappal szűlt később mint én és ő nem használ semmit csak kézzel fej mert neki kicsit kevesebb de pont elég hogy táplálja a gyerekét.

2 hós baba ancija

2009. ápr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

érdemes, én kézzel fejtem pár napig, bevallom, úgy éreztem ínhüvelygyulladást kapok.


nekem avent isis uno iq elektromos mellszívóm volt, most fogom majd lassan meghírdetni valahol, mert sajnos már nem kell.

2009. ápr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a patikában vettem sima, hagyományos mellszívót. Üveg és a vége amit nyomni kellett, az gumis. 700Ft körül volt.


Nos, a sors úgy hozta, hogy semmi tejem nem volt. A kórházban a csecsemősök is nyúzták a cicim, és még otthon én is ittam a teát, fejtem a mellszívóval, de semmi nem jött.

3 hét után feladtam, a mellszívót pedig elajándékoztam olyannak,aki hasznát is tudta venni.

2009. ápr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia,

én is úgy terveztem, hogy majd a szülés után veszek mellszívót, ha egyáltalán szükségem lesz rá. Kézit tervezek venni elsősorban, azokból olyan is van, amit később elektromossá is lehet alakítani, ha esetleg nem jönne be.

Szerintem is érdemes megvárni, hogy fogsz állni tej-ügyileg, nehogy pénzkidobás legyen.

2009. ápr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia nekem szüléselőkészítőn azt mondták a nővérek, hogy előre nem érdemes venni. Kórházban majd kiderül, hogy szükség lesz-e rá, és akkor majd meg tudja venni nekem anyu, vagy akár a kórházban is vehetek, két féléből lehet választani.
2009. ápr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is a kézi AVENT vált be, most 30 hetes vagyok és most is azt tervezem használni majd. A barátnőm az elektromos madela (azt hiszem, így hívják), szóval arra esküszik.
2009. ápr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia nekem a kézi mellszio vált be a gépi nem fejte ki elégé, kézivel sokal előbb fejeztem be és sokal jobban ki tudtam fejni.
2009. ápr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!