Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes vagyok két napja...

34 hetes vagyok két napja alig érzem a babám mozgását de szerencsére van otthoni szivhang figyelöm ami valamelyest megnyugtat(angel sounds) ma reggel és délután is használtam mert semmi mozgás nem volt, árthattam vele a babámnak?

Figyelt kérdés
2008. márc. 3. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem:-)

Front van, ne izgulj, a babák ilyenkor lenyugszanak:-)

A lényeg, hogy 24 óra alatt legalbb 1X érezd a babát.

Ha megnyugtat, használd a gépet naponta:-)

2008. márc. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Figyu, mostmár igen kicsi ám neki a hely odabent.Nyugodtan használd a szívhang figyelőt.Nekem nagyon sokat mocorog, én a 33. hétbe vagyok, és néha elég kellemetlen, mert eszméletlen nagyokat rúg, ráadásul keresztbe fekszik, és a hólyagomat néha úgy érzem hogy megszülöm. A kis keze van ott, és a doki szerint belekönyököl.Sok sikert és nyugi. Ha szívhang megvan minden rendbe. A pulzusának kb 140-nek kéne lenni azt is figyeld.
2008. márc. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!