Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elég ez a mozgás? Április...

Elég ez a mozgás? Április közepe óta szedem az adipex tablettát, napi egyszer eszem, + délután kis zöldség avgy gyümölcs de csak akkor ha éhes vagyok.8 kg-t fogytam eddig. Most vagyok 90 kg.2,5 hete futok 10 kört ( 3,6 km) + gyaloglok 5,4 km-t .

Figyelt kérdés
Sajnos többre nincs időm. Azt vettem észre hogy hiába mozgok az elmúlt 2 hétben nem fogytam semmit. Pedig azt hittem majd gyorsabban beindul a fogyás. Mi lehet a gond?
2011. máj. 31. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért:

Csak idézet egy szövegből érdemes lenne elolvasnod: Adipexszel leadtam hat kilót, aztán - jóval lassabban - sima egészséges étkezéssel, minden csodabogyó nélkül még ötöt.

A mellékhatások elég pocsékak, nálam a szájszárazság és az álmatlanság okozott bajokat, de tényleg hatásos. Max. másfél-két hónap után azonban kialakul a tolerancia, és nem hat többé a gyógyszer, ilyenkor érdemes abbahagyni, ennyi idő alatt meg lehet szokni a közben kialakított diétás étrendet.

2011. máj. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bix ***** válasza:
azért mert a kúrát meg kell szakítani nem szabad elvben 12 hétnél tovább szedni. de ez egy általános időintervallum. mindenkinek más a toleranciája, mindenkinek más a hozzászokási ideje, van akinél ez hamarabb kialakul, és van akinél akár 20 hétig se csökken a hatékonysága... lehet hogy kéne tartani egy kis szünetet, vagy végleg abbahagyni... remélem nem a napi étkezésed volt a kis zöldség meg gyümölcs...
2011. máj. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gratulálok ehhez a hihetetlen okosan kitalált étrendhez, ha ez igaz, akkor sikerült csak izomból lefogynod 8 kilót. Na az izmaid elfogytak, a zsírbontásod pedig nem indult el, gratulálok ahhoz, hogy eszetlenül tönkretetted magad.

Az ilyenek miatt mint te illegálisak pl a szteroidok.

2011. máj. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem is fogysz, amíg éhezteted magad, a szervezet mostmár minden bevitt táplélékot maximálisan elraktároz. Napi 1x..nevetséges..ez koplalás. Rengeted húst, fehérjét és zöldséget kéne enni, a szénhidrátot napi 180 g-ra levinni . Legalább napi 5x kéne enni keveset.Teljes kiőrlésű kenyeret szabad enni csak.

Ha így ennél, nem kéne bogyót szedned, anélkül is fogynál.

2011. máj. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!