Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez sok mára? úgy hogy a...

Ez sok mára? úgy hogy a mozgás délután csak séta lesz

Figyelt kérdés

ez kb hány kcal lesz ?

reggeli : 1 cerbona 66 kcal,1 kis piskóta 91, és egy kis keksz 50 kcal meg egy cukor 23 kcal

ebéd : csináltam 2 salátát ( vann benne reszelt répa,saláta levelek,uborka,paradicsom,mozzarella, és alma a másikban meg hal és ugyanazok mint az előzőben kivéve az almát

vacsora : nem tudom egy zöldalma vagy még egy kis piskóta ( 91 ) vagy cerbona

-és talán bekapokegy ilyen nagy golyós rágót délután


2011. okt. 23. 10:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
ezt most komolyan gondoltad?:D az ebéden kívül sz.r az egész. Normálisan kéne enni nem hiszem hogy jóllaksz ilyen dolgokkal..vagy ha bírod is pár napig hónapokig tuti nem. Hány éves vagy ? súly? magasság?
2011. okt. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

Esküszöm nem tudom megfogalmazni amit gondolok...

Ez rohadt kevés volt kérem szépen, az éhenhaláshoz mondjuk éppen elég. Viszont minőségileg szarabb kajákat nem is tudtál volna enni. Jegyezzük már meg végre hogy igenis rohadtul nem mindegy mit eszel, AKKOR SEM ha belefér a napi kalóriaadagodba. Mert ha úgy fogysz le hogy szinte semmit nem eszel, de az a semmi is szemét, akkor sz*rt se fogsz elérni. Pontozzatok le de én akkor se értek egyet ezzel a gondolkodással. Ha fogyni akarsz, igenis zöldséget, gyümölcsöt, csirkét, halat teljes kiőrlésű liszttel készült dolgokat, magvakat és sok-sok fehérjét egyél. Ennyi. Mi ebben a nehéz??

2011. okt. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

a probléma az, hogy az ember húsevő-mindenevő, és testtömegtől, fizikai aktivitástól függően mondjuk 50-120g állati eredetű fehérjére szüksége lenne. plusz jó minőségű zsírokra (ez a halban lehet akár elég is, de fehérje egy halas étkezéssel szerintem még kevés)

~220kcal energiatartalmú reggeli, egy embernek a napi energiaszükséglete megint csak általánosítva 1600-3000kcal, nem tudom ilyen (ennyi) étellel ezt hogy fogod közelíteni.

2011. okt. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
173 cm és 53 kg 14 éves jah és este 6 után nem ennék akkor nem híznék ma ?
2011. okt. 23. 10:36
 5/19 A kérdező kommentje:
én sem szoktam így kezdeni a reggelt és általában nem is eszem ilyeneket mint ma reggelire de annyira megkívántam és nem tom mi legyen akkor :// akk vacsora alma lesz csak
2011. okt. 23. 10:38
 6/19 anonim ***** válasza:

Ettől hízni??? -.-" Inkább meg sem szólalok.

De majd ajánlom figyelmedbe a következőt!


Egy tesztet fogok elvégezni épp az olyanoknak mint te nov 19én. Amit itt közölni fogok mindenkivel,akit érdekel az majd olvassa. A lényeg hogy szó szerint telezabálom magam közben pedig mérem a súlyomat folyamatosan. És a végére majd meglárjátok hogy egy napi temérdek mennyiségű kajától NEM LEHET hízni!

Már annyira kiborítanak az olyan kérdések hogy jaj megettem egy kocka csokit,vagy egy kis rántotthúst -.-

És utánna lehet majd viszonyítani.

2011. okt. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
te nem vagy komplett kérdező már bocs. Épp most írtuk le hogy milyen keveset eszel erre azzal jössz hogy akkor csak almát eszel vacsorára? JÉZUSOM.. Tudod mi az hogy normális étkezés? Neked az kell. De ha rákeresel biztos van egy csomó jó étrend amit követhetsz. feltehetőleg anorexiás vagy ilyen paraméterekkel még ha nem is hiszed magad annak. Egyél normálisan és ne gondolkozz ilyen abszurd dolgokon hogy hogyan fogyjál hiszen nem kell!
2011. okt. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, 14 évesen egyszerűen te sem tanultad meg, mit kéne ennie egy embernek. ennyi. viszont szokás szerint a divatos baromságokra (18 óra után nem evés, este 1 alma stb.) nyitott vagy. meg sem kérdezem, milyen zenét hallgatsz..
2011. okt. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Figyelj, nem kéne neked pszichomókus? Szerintem nem ártana, mert nem normális, hogy kilátszó bordákkal te a nem hízáson agyalsz.

Nem ártana, ha inkább ennél, hogy nőiesedj, meg mensid is legyen. Pluszban a pasik sem buknak a csontvázokra.


De te tudod, hogy cs.szed el a tested. Nekem hasonló étrenddel sikerült (hajhullás, mensi gondok, emésztőrendszer szétbarmolása,...). Nem kívánom senkinek azt a poklot, amit most is járok, hogy rendbe jöjjek.

2011. okt. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy mi válaszadók sem vagyunk már elég türelmesek, a 254. ilyen jellegű kérdés után. Én már nem tudom hányszor írtam le és magyaráztam el hogy az este hat nem evés marhaság és egészségtelen. A kérdező fiatal, látszik hogy egyáltalán nem ért még a dologhoz de valószínűleg ezért is kérdezett, nem leoltani kéne, még ha alapvető dolgokat nem tud, hanem tanácsokat adni elmagyarázni 255-dik alkalommal is ha kell.
2011. okt. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!