Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyiket érdemesebb megvenni?...

Melyiket érdemesebb megvenni? Használt babakocsit vagy újat?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 9. 06:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én most vagyok túl a babakocsi vásárláson. Újat vettem, de nem zárkóztam el a használttól sem. Az anyagiak mindenképpen beleszólnak a döntésbe.

Nagyon sokat megnéztem, utána kérdeztem, sok szempontot figyelembe vettem.

Egy utolsó darabos akcióban 26ezerért sikerült megvenni az eredetileg 50ezerért árult kocsit minden tartozékkal együtt és bele lehet tenni a hozzá való bébihordót is.

Én még azt is végig gondoltam, hogy (mivel első babaámat várom) így még jó lesz a következőnek is, amennyiben lesz, ha nem, akkor még mindíg el tudom adni.

Egyébként nagyon megkímélt, keveset használt kocsikat lehet venni, érdemes megnézni a kínálatot.

Kellemes babavárást!

2009. ápr. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is új babakocsit vettünk, hasonló okokból, mint az első válaszoló írta, mi is szeretnénk még babát. Többfunkciósat vettünk, ami csecsemőnek is jó és sportkocsivá is alakítható. A bútorokat, kiságyat viszont használtan kaptuk.
2009. ápr. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi örököltünk egy babakocsit, de az én hibámból kicsit tönkre ment (át estem rajta,és hát kicsit túlsúlyos vagyk, és nem bírta súlyom,a keréknél a fém elferdült),úgyhogy kellett vennünk egy babakocsit.Mi is azért vettünk újat, mert még 2 kistesót terveztünk.De barátnőméknek használt van amit örököltek,és semmi baja tökéletesen műkösik,sőt van olyan ismerős aki vette használtan a babakocsit,és ők se panaszkodtak még rá.Szerintem ez pénztárc kérdése.Mi 55eFt-ért vettük,Pierre Cardin cserélhető mózeskosár rész,és sport rész.És lehetett volna hordót is venni hozzá amit bele lehet pattintani.Azt csak azért nem vettünk,mert már volt,és sokkal olcsóbban vettük.

2009. ápr. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Használtat kerestünk,és ami jó is lett volna-állapotra,meg tetszett is,és a kocsiba is beférjen-annál 5000 ft.-ért vettünk akciós újat.Azért döntöttünk az újnál,mert vállalnak rá garanciát.De ha nagyobb különbség lett volna,szerintem a használtat választjuk.Nekünk majdnem mindenünk használt./kiságy,sok ruha,hordozó/.
2009. ápr. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi sportkocsiból vettünk ujjat. Szerintem azt lehet a legjobban kihasználni. Mindenkit akit ismerek minimum két kocsit vett. Mert megunták hogy a száz kilós babakocsit kellett cipelni, ezért kb. fél év után váltottak. Ebből kiindulva mózeskosarasból használtat fogunk venni. És ha lehet tovább is fogunk rajta adni hamar, és marad az 5 és fél kilós sportkocsi. Amit csak 20 ezer forintért vettünk. (chicco simplicity)
2009. ápr. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia.mi használt babakocsit fogunk venni:) de a kiságy az szigorúan új lesz:)

Boldog babavárást

2009. ápr. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!