Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes vagyok, s még mindig...

27 hetes vagyok, s még mindig nem tudom a babám nemét. Hogy vásároljak így? Amit lehetett megvettem, de az unisex dolgok választéka olyan kicsi. Szomorú vagyok.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 9. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Ráérsz még!
2009. ápr. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nehéz dolog, meg egyébként én azt hallottam, hogyha pl. azt mondják lány akkor se 100%-ék hogy az lesz.Állítólag gyakori, hogy lányt jósolnak,és a végén fiú lesz.De az 1ik barátunk nővérének azt mondták lány,aztán a 6ik hónapban közölték,hogy tévedtek,és fiú lesz,és ikrek.

Szerintem a világos barna, a zöld, a citromsárga rucik azok lányoknak,és fiúknak is jól álnak.Meg a piros, szerintem a piros szín már apszolut unisex.Nekem kisfiam van,de neki is annak piros ruhái.

Remélem nem sokára megtudod a pici nemét! Jó babavárást,és jó egészséget mindkettőtőknek.

2009. ápr. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a harmincadik hétig nem tudtam, a cuccok nagy részét így vettem meg. A gyerekszoba festése is úgy készült el, hogy nem tudtam milyen nemű lesz a lakója. Én ezt nem éreztem a vásárlásnál hátránynak. Nem gondolom azt, hogy egy fiút csak talpig kékbe egy lányt pedig talpig rózsaszínbe kell vagy lehet öltöztetni. Az uniszex darabok azért is hálásak mert később gond nélkül jók lesznek a kistesónak is, akkor is ha az ellenkező nemű. Az emberek sem igazán ruhák színe alapján hanem a hajuk szerint nézik lánynak vagy fiúnak a babákat. Egy sok hajjal megáldott kisfiút lánynak néznek teljesen kék szerelésben is. Egy kevés hajú kislányt pedig rózsaszínben, fülbevalóval is fiúnak gondolnak.
2009. ápr. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi a 28. héten tudtuk meg, mert a kisfiam elég szégyenlős volt! Addig megvettük a babakocsit, ami fekete-piros. Ez jó kisfiúnak és kislánynak is. Szeretnénk majd még egy babát és ha az kislány, akkor ne kelljen lecserélni! A kiságyat is meg lehet venni, mert annál max az ágynemű színe nem lesz mindegy! Sok mindent kapunk még, de kis ruhákat csak keveset! Előtte vettünk egy-két kis badyt, ami uniszex (zöld, narancs). És most megyünk majd több mindent venni!

Mikor mész legközelebb uh-ra? Mert még van időtök bevásárolni. Minden jót!

32 hetes kismami

2009. ápr. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!az hogy még van időm...sajnos veszélyeztetett terhes vagyok,folyton feküdnöm kell(kellene)s csak apránként tudok megvenni mindent.S valószínű hogy pár héttel picurka érkezése előtt is be kell feküdnöm,így az az idő már nem is olyan sok.tegnap voltam uh-on, s legközelebb máj. 12-én megyek.

én sem a kék és rózsaszín híve vagyok,csak picit elkeseredtem.

még egyszer köszönöm a válaszokat!mindenkinek szép baba várást,egészséges pindurkát!

2009. ápr. 9. 10:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha még nem vetted meg amiben haza szeretnég vinni vegyél valami kis fehér babaholmit hiszen az a legelőnyösebb amikor a kórházból mentek haza, utánna pedig ha már mindketten otthol vagytok bőven tudzs majd vásárolni neki, a lényeg úgyis az, hogy egészséges baba legyen. 22 hetes kismama vagyok a doki 14 hetesen kisfiút mondott 18 hetesen kislánynak látta, 2 napja voltunk ismét Uh-n és takarta magát a kis drágám, így még igazából mi sem tudjuk mert szégyenlős a babókám,

Boldog babavárást,

22 hetes kismama:)

2009. ápr. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én sem tudtam, hogy fiú lesz vagy lány, szüléskor derült ki. 56-os ruhából vettem pár darab fehéret. Ezeket kinőtte kb 3 hét alatt, addig pedig vásároltam egy halom rózsaszínű 62-est :) :) Kislány lett :)

Ne keseredj el! Túl sok dolog úgysem kell még az elején! Kb 2 hónapos korától adok rá szívesen szoknyát, csinos rucit, előtte csak és kizárólag rugit hordott. Azt volt a legegyszerűbb ráadni.

2009. ápr. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem se aggódj! Én most vagyok 27 hetes és 25 hetesen mondta meg az orvos, hogy lány, addig semmi sem látszódott.

Addig én is kicsit szomorú voltam, és néha bosszús, mert mindenki mindennap azt kérdezte, hogy tudom-e már a nemét. Inkább ettől másztam a falra.

Egyébként fehéret, sárgát, zöldet vettem, úgy gondoltam fiúnak-lánynak is jó lehet.

Hidd el, hogy ha az orvos kimondja azt a szót, hogy "kislány" vagy "kisfiú", elfelejtesz minden szomorúságot, és azt, hogy mennyit vártál erre a szóra.

Üdvözlettel 27 hetes kismama

2009. ápr. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!