Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeméremdombon baloldalt izom...

Szeméremdombon baloldalt izom görcs szerű duzzanatom van. Folyamatosan húzódik, fáj. Hosszabb séta vagy munka után intenzívebb a duzzanat és a húzódás is. Tudtok erről valamit?

Figyelt kérdés
Mutattam az orvosomnak, annyit mondott hogy akkor szóljak ha szülés után is ott lesz. Nem tudom mitől van ez és hogy mitől lenne jobb.Aggódom emiatt.Ismerős valakinek a probléma?Légyszi írjatok. 32hetes Kismami.
2009. ápr. 9. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Létezik ott is visszér, látatlanban úgy tűnik, hogy arról vagy valami hasonlóról van szó. Nagyon kellemetlen probléma, de szülés után el szokott múlni.
2009. ápr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Dió nagyságú a duzzanat.Ebben az esetben is gondolhatok visszérre ? Köszi hogy válaszoltál.
2009. ápr. 9. 10:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Orvosod megvizsgált? Nincs valamilyen nőgyógyászati fertőzésed vagy gyulladásod ami elkerülhette a figyelmét? Az ágyéki nyirokcsomók megduzzadhatnak olyankor, és nem feltétlenül mind a két oldalon. Én megkérdezném erről a háziorvosomat is, és ha egy kicsi esélyt is ad valami gyulladásra a akkor visszamennék a nőgyógyászhoz, hogy vizsgáljon meg alaposan, mert főleg terhesség alatt az ilyesmi kezelést igényel!
2009. ápr. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!