Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rubint Réka kismama étrendjét...

Rubint Réka kismama étrendjét honnan lehet megszerezni? Étkezik, tornázik még valaki Rékával?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 11:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Amit ő csinált, az az éhezés. Tornázni lehet vele, szerintem nem rossz a kismama tornája, de ő nem annyit tornázott ám, mint ami azon van, hanem jóval többet :S


ha csak előírt étrenddel tudsz figyelni az étkezésre, akkor inkább keress fel egy szakembert, egy dietetikust :) Biztos segít, és akkor se te, se a babád nem fog koplalni.


terhesség alatti hízás: nézd, én az első gyerekkel több, mint 20 kilót híztam, szülésé után 6 héttel nyoma sem volt, 2 kg maradt. A második terhességgel 13 kilót híztam, viszont a szüléskor össz- vissz 4 kg ment le (3,6 kg volt a baba pedig) és még egy fel is jött a szoptatáskor, így 10 kg plusz maradt :S Ami csak akkor ment le, mikor csökkent a napközbeni szoptatások száma, 9 hónappal a szülés után. Addig a fejem tetejére állhattam, nem ment le semmi :( Hogy ez min múlott? Én sem tudom. De ha választhatnék az első kört kérném, most, hogy a 3.-at várom, mert inkább cipelek terhesen kicsit több kilót, ha gyorsan lemegy :D Kár, hogy nem kívánságműsor... :)

2011. aug. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom a kérdésedre a választ, de szerdán voltam a dokinámnál és pont erről beszélgettünk.

A fiammal én is 23 kg-t híztam, ebből 15 pikk-pakk lement, de a többivel iszonyat megszenvedtem. Most azt mondta a doki, hogy próbáljak 10 kg alatt maradni, de már 3-at híztam és még csak a 17. hétben vagyok.

Az ó javaslatára étkezem most úgy, hogy a minimum napi szénsavmentes ásványvíz mennyisége 3 liter.

Azt mondta, hogy próbáljak minimális szénhidrátot enni, és minél több fehérje+zöldség/gyümölcs, de ne merészeljek koplalni.

Na hát nem is tudnék, de próbálom betartani, pedig főznöm muszáj változatosan, mert a férjem meg a kisfiam azért ne "diétázzon". de például rántott husi tört krumplival helyett, rántott husi salátával. este 6 után már nem tömöm tele magam, nem azt mondom, hogy nem eszem, de csak könnyűket. egyébként sokkal jobban érzem magam így.

ja édességek, én nagyon nagy csokis-sütis vagyok, de most csak akkor kapom be, ha már komoly elvonási tüneteim vannak, különben egész kibírható.

2011. aug. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

ÉN első terhessgénél 10másodiknál 11kg-ot híztam, pedig nem igazán diétáztam, tornáztam semmit.

Most harmadjára már próbálok odafigyelni az ételekre, nagyon kevés cukros dolgot eszek, de nem is esik jól- tehát ezt nem nehéz betartani. Egyébként meg a két kicsivel minden reggel szendvics/virsli és sok zöldség-szóval rendesen reggelizünk, ebédre általában csak egy levest eszek, és kicsit később eszek valami másodikfélét, és még uzsira kis gyümölcsöt. Ezzel a délutáni 3x-i kevesebb étkezéssel sokkal jobban elvagyok- rendes vacsorát már nem fogyasztok.

Nálam ez vált be, és sok vizet iszok én is. Néha egyébként lecsúszik egy fagyi, vagy ha különösen megkivánom, akkor kis csokit vagy kekset is eszek- de ez viszonylag ritkán jön rám.

13.hétben vagyok, eddig kicsit fogytam - 2kg-ot.

Szerintem is inkább figyelj a minél kevesebb cukor és szénhidrát fehér kenyér mennyiségre, és minden rendben lesz. RR-t meg jobb, ha elfelejted.

2011. aug. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, Rékát kismamaként felejtsd el! Hazugság, amit magáról mutat, és ráadásul veszélyes is. Ne hidd el, hogy szülés után két héttel olyan keményen tornázott! Korábban szült, mint a torna volt, ez csak jó pénzt hozó átverés, ez biztos. Azt is elhiszem, hogy volt, akinek ezért halt meg a babája.

Én túlsúllyal indultam mind a két terhességemnél, most 16 hetes vagyok és nem híztam, az elsőnél összesen jött fel 4 kiló. Szénhidrátszegény étkezés sok zöldséggel-gyümölccsel, sovány húsokkal és tengeri halakkal. Csak azt eszem, amit szeretek, de ésszel, és a 3 főétkezés között maximum egy joghurt vagy gyümölcs megy le. Sok könnyű levest csinálok, az a folyadékot is pótolja. Napi minimum 3 liter szénsavmentes víz vagy gyümölcstea cukor nélkül. Ha pedig néha megkívánok egy sütit, akkor nem borulok ki, hanem megeszem, és utána este sétálok egy hatalmasat.

Tarts ki, biztosan menni fog neked is, ha akarsz, írhatsz privit, segítek, ha kéred. Én mindig az orvosomra hallgattam.

2011. aug. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Az étrendjét nem tudom,de itt találsz recepteket.Egész jók és biztos,hogy nem hízlalók.

[link]

2011. aug. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem betarthatatlan egy kismama számára, főleg ha kívánós. Én félidőig meg azt tudtam állni hogy este szénhidrátot nem ettem, édességet meg szinte egyáltalán nem. Nem is nagyon híztam addig, de a 20. héttől olyan étvágyam lett, hogy már nem érdekel mit eszem, a diéta marad szülés utánra... Pedig az első terhességem alatt felszedett kilókat is nagyon nehezen adtam le :( Sőt szoptatás alatt még nagyobb volt az étvágyam..
2011. aug. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
76%
A 2. gyerekemet várom.Az elsővel sem híztam szinte semmit, a szülés után azonnal le is ment rólam, igaz akkor alig volt étvágyam.Most a 2. babával a kezdeti rosszullétek miatt fogytam 4kg-ot,viszont ahogy betöltöttem a 12. hetet eléggé megnőtt az étvágyam.Én régen update-el fogytam le 10 kg ot és most is szinte csak aszerint étkezem és jelentem nem éhezem vagy ilyesmi, sőt update csoki is legurul időnként meg rántott husi is :) Tornázni még nem tornázom, de Réka kismama tornáját bátran ajánlom és az update recepteket is!!! Semmi baja nem lesz a babának se Neked se!Nyugodj meg Ő elveszi ami neki kell :)
2011. aug. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg van a kazettája, ott elmondja, hogy szerinte mit kell enni. Reggelire egy Norbi müzliszelet, ebédre Norbi fitness menü Max 1200kalória, vacsora husi, vagy hal köret nélkül, heti 3x 20/40/60 perces torna. Szóval ez egy betartható fogyókúra,DE NEM KISMAMÁKNAK való!!!! Nem volt gyanús, hogy egyik terhességnél sem mondta mikorra van kiírva? Nem véletlen, mert idő előtt vették ki őket. Amúgy a torna része jó, azt ajánlom. De csak akkor, ha nem most kezdesz el életedben először tornázni.


Ha már diéta, akkor ajánlom a diabéteszesek félét. Persze nem kell annyira számolgatni a szénhidrátot, mint nekik. Tartható, nem ártalmas sem rád, sem a babára. Rengeteg anyag van róla a neten.

2011. aug. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
83%
Még annyit,ő császár után 2 héttel már tornázott.Érdekes én is császárral szültem és még menni is alig bírtam.
2011. aug. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy nem csak engem idegesít ez a nő, aki életük minden egyes történéséből reklámot csinál. Elhiszem, hogy ebből él, de visszanézve a történéseket pár évre visszamenőleg, első dvd-jei idején, akkoriban még sokkal szimpatikusabb, kevésbé művi volt.

Hiába próbálja beállítani úgy az általa elért "eredményeket", hogy erre bárki képes, de nem... Egy egyszerű átlag nő szülése közben "megküzd" a hazai eü.-i körülményekkel, pláne, ha császáros, és bőven vannak napi gondjai, amelyek miatt utolsó helyre szorul az, hogy két hét múlva hogy néz ki, tud-e tornázni... Például nem tudom, ő szoptat-e? Beszédtéma-e nála, hogy van-e teje, hány ml-t tudott adni, elég-e a gyereknek, mennyit alszik éjszaka, stb.? Valahogy úgy képzelem, hogy távol állnak tőle ezek a témák, nem tudom, miért... Barátnőm visszamaradt pocakja jóval nagyobb volt császár után, mint az övé. Hogyan csinálta Réka???

Helyes lányok, oda tudunk mi figyelni magunkra várandósság alatt anélkül is, hogy majmolnánk őt!

2011. aug. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!