Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rubint Réka kismama étrendjét...

Rubint Réka kismama étrendjét honnan lehet megszerezni? Étkezik, tornázik még valaki Rékával?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 11:29
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Off:

[link]

Az elején mondja norbi, hogy Zalán már ezd kapni tápszert meg gyümölcsöt..most akkor szoptatott eddig Réka!? Nem tudom mit higgyek.

2011. aug. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha van erőm/kedvem tornázok, de nem koplalok.. Ha csokit akarok csokit eszek, ha marhapörköltet akkor azt eszek, ha épp semmit, akkor nem eszek, majd eszek ha éhes leszek, de nem koplalok, mindenből annyit amennyi jól esik..:) Bár a párom nem örül neki, mert fél, hogy úgy járok, mint a Barátok közt-ben a Zsófi..:)) Nagyon aggódik értünk:)

15 hkm:)

2011. aug. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
NEm tudom hogy a tornától vagy egyébként is így lett volna de tegnap barnáztam egyet, úgyhogy ennyit a Réka kismamaságról, sajnálom mert jó volt és a kislányom is szívesen tornázott velem esténként tegnap kérdezte is, hogy anya torna?
2011. aug. 12. 11:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!