Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Július 4. -én volt utolsó...

Július 4. -én volt utolsó mensim. Mikor érdemes már dokihoz menni, amikor lesz szívhang?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

gratulálok,ezek szerint már kezedben a pozitív teszt!nekem május 30. volt az utlsó vérzésem,július 12.-én már látszott,hogy jó helyen van,de még nem volt szívhang,csak gyenge pulzálást látott a doki.július 26.-án már viszont egyértelmű hangos dobogást hallottunk az ultrahangon.szerintem augusztus utolsó hetében már biztosan hallani-látni fogtok valami nagyon szuper hangot-képet:)nagyjából a 7.- 8.héten.

2011. aug. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi mindkét bébivel 6 hetesen mentünk dokihoz, ahol szuperul lehetett hallani a szívecskéjét. De természetesen ha később mész, akkor biztosabb, hogy ott lesz az a kis zakatolós.


Gratulálok a picurhoz, jó egészséget!

2011. aug. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem július 3.-án volt az utolsó mensim. Úgyhogy egy idősek a picikéink. Én majd a 7.héten megyek, mert akkor már szívhang is van. Ha korábban mennél,akkor úgyis visszahívna a 8-9 héten.

Egyébként hogy érzed magad? Vannak tünetek?


Gratulálok neked!

2011. aug. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nincsenek tüneteim, húzódik a hasam, a mensiszerű görcsök, most két napja már elmúltak...De egyébként semmi, nincs émelygés, hányinger, hányás,szagundor....szóval jól vagyok:)))-Egyenlőre!Ez még áltozhat, kisfiammal sem volt semmi tünetem, de ez nem zárja ki hogy most is ugyanúgy lesz:)

És Te?Hogy viseled?Első baba?

2011. aug. 7. 21:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen nálunk első baba. Hála ég eddig komolyabb hányinger csak egyszer volt, a nyers hús szagától. Vannak szagok amik kicsit megforgatják a gyomrom de igyekszem kiiktatni őket, vagy arrébb megyek. Hasszurkám van időnként, de nem folyamatos. El tudnám viselni, ha csak ennyi tünetem lenne, de hát még az elején járunk.
2011. aug. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!