Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma reggel, a 36. napon pozitív...

Ma reggel, a 36. napon pozitívat teszteltem, azaz mensi szerint ma kezdem a 6. hetet. Az jó, ha jövőhéten,6+4 megyek dokihoz? Lesz már szívhang? Nem késő igaz?

Figyelt kérdés
Nem akarom Pindurit nagyon hamar megzavarni!
2009. aug. 24. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Ha nincs semmi extra panaszod akkor bőven ráérsz az általad tervezett időpontban dokihoz menni.
2009. aug. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Gratulálok én is a babához! Én 6+2hetesen voltam, már pulzált a szíve! :)
2009. aug. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia gratulálok a babához!

Én 6+3 naposan voltam, akkor volt az első hüvelyi ultrahang is és már hallottam a szívverését a picinek. Előbb nem érdemes menni szerintem.

Boldog babavárást!

23 km

2009. aug. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

gratulálok a babához!!!!régota próbálkoztatok??vagy gyorsan összejött?sok egészséget!

25 hetes kismama

2009. aug. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a gratulációkat!

Utolsó válaszolónak: lassan két éve, hogy próbálkozunk, volt közben laparos ciszta műtétem. Férjemnek hétfőn kellet volna dokihoz menni (aznap lett a teszt+), nekem hormonos vérvételre, ha megjön.

2009. aug. 25. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!