Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mit tegyek? 6...

Anita0802 kérdése:

Szerintetek mit tegyek? 6 hónapos km vagyok. Hetek óta megy a balhé nálunk. A többi lent.

Figyelt kérdés
a gondok ott kezdődtek,hogy az anyósom az első perctől kezdve nem örül a babának,mert öregíti(47éves)meg nem érzi magát nagymamának,olyan igazi miss.folyamatosan ellenem hangolja a fiát kb.2 hete azzal állított ide hogy költözzön haza az élettársam mert nem tőle van a gyerek(ezt a piacon hallotta)meg kérjen apasági tesztet csak akkor akkor fizessen gyerektartást is.a vérnyomásom felment 150/115re a pulzusom 137 volt.azóta az egész család engem támad,ennek tetejére tegnap este azzal állt elő a párom hogy ő nem érzi jól magát nálunk,a nagymamámnál lakunk,ezért úgy döntött haza költözik,de jön majd minden nap és támogat mindenben.mondanom sem kell mennyire jól esett.már egy ideje furcsán viselkedik pl.úgy kell neki könyörögni hogy ha rúg a baba rakja oda a kezét és akkor sem bírja tovább fél percnél.azt érzem hogy sem én sem a baba nem érdekli és egyikünket sem szeret.reggel sírógörccsel ébredtem olyan rémálmom volt,hogy elhagy.tisztában vagyok vele hogy ezeket a baba is érzi.ez is idegesít ne hogy valami baja legyen,de félek is mi lesz velünk egyedül,per pillanat 28500ft az összes pénz amit kapok.egész nap gyomoridegem van.ti mit csinálnátok a helyemben.bocs,hogy hosszú voltam.
2011. aug. 8. 09:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a párod ezek szerint nagyon befolyásolható. Külső helyen találkozzatok, kávézóban, vagy valahol és beszéljetek komolyan, ez így nem mehet tovább. Nem tudtok külön költözni? Igazából így nem nagyon szabadott volna babát vállalni, másnak a nyakára. Így tönkre fog menni a kapcsolatotok.
2011. aug. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Én otthagynám a páromat a p.csába, és inkább összeállnék valami jó ismerőssel, bnővel, olyannal, akiben bízok és számíthatok rá a szülés után is.


Azért a 30 000 ftból, ha ügyesen gazdálkodsz, meg tudsz élni, de a gyermekkel ketten már nem valószínű. :( Sajnállak, de nem éri meg, h rosszul is légy az ostoba párod meg a hülye anyja miatt.


Ja, és tudod ki engedné anyósnak, h lássa az unokáját... ezek után kizárt, aztán majd nyavalyoghat.

2011. aug. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Hát... Nem tudom, de ha egy kis vigasztalás kell: A férfiak addig nem érzik apának magukat, míg nincs meg a gyerekük, aztán minden megváltozik, és elérzékenyülnek. Szerintem beszélj vele, hogy pontosan miért költözik el, jobb tisztán látni. Egyébként hány éves az élettársad? Anyósod hülye, ha nincs alapja a feltevésének. Van alapja? Mert arról mindent leírtál milyenek ők, de te milyen vagy? Én nem tudom. Nem fog elmúlni a rossz érzésed, amíg nem tisztázod a helyzetet. Ragaszkodj a párodhoz, ha kell próbálj átköltözni a viperafészekbe. Anyagiakhoz nem írok semmit, nem tudom a végzettséged, sem azt mivel foglalkoztál a terhességed előtt.
2011. aug. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha egy férfi ennyire befolyásolható az anyja által, annak nem lesz jó vége... Mondd meg neki, hogy döntse el: veled és a gyereketekkel tervezi ezentúl az életét vagy az anyjával. Ha az anyjával, akkor fel is út, le is út.
2011. aug. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
azért nem akarok vele külön költözni mert már nem tudok benne megbízni.ha külön költöznénk lehet ugyan így viselkedne azzal a különbséggel hogy mér nem lenne senki mellettem aki támogatna.az anyjának megmondtam hogy jól esik hogy nem kíváncsi az (első)unokájára,de nem baj mert innentől kezdve az elkövetkező min.50 évben nem akarom meglátni a gyerekem közelében. barátnő stb.azért nem jöhet szóba mert nekik hál istenek stabil harmónikus kapcsolatuk van.igy senki nyakára nem szeretnék odaköltözni.arra,hogy nem lett volna szabad igy gyereket vállalni,meg annyit,hogy eddig ő volt maga a tökély minden nap szerelmes sms hetente csak ugy virág stb.kb. 2 hónapja durvult el a helyzet igy.rá sem lehet ismerni.mintha nem is ő lenne.és akkor olyan szöveget ereszt el tegnap este is hogy ő nem akarja tönkre tenni az egészségét azért akar elmenni innen mert nem érzi otthonának ezt a helyet.ezért ideges és már enni sem tud rendesen ezért fogy.na most kérdem én lehet én vagyok az önző de az én meg a baba egészsége ilyenkor nem fontosabbnak kéne lennie mint bárki másé???
2011. aug. 8. 09:40
 6/21 anonim ***** válasza:
64%
Meggondolta magát... Tudod én is így jártam annak idején. Jobb, ha felkészülsz az egyedülálló anyák életére...
2011. aug. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
72%
1. vagyok. Én akkor i azt mondom, mindenképp külön kellene költöznötök. Megértem, hogy nem bízol benne, de akkor minek akarod, hogy maradjon? Ugyanúgy együtt lennétek, mintha elköltöznétek, annyi különbséggel, hogy akkor senki nem szólhatna bele az életetekbe. Inkább próbáljátok meg, ez így senki számára sem egészséges.
2011. aug. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
a párom 25 éves. és nincs alapja.soha nem csaltam meg senkivel. a viperafészekkel kapcsolatban meg annyit hogy az anyjának van még másik 4 gyereke(nem romák) akik otthon laknak és eddig akárhányszor elmentem a menetrend az volt hogy cipő felvesz és mindenki lelépet otthonról.fogalmam sincs miért utálnak ennyire soha nem bántottam őket 1 szóval sem.próbáltam jóba lenni mindenkivel.de nem ment.anyám szerint aki ismeri kiskora óta az anyját akármit is tennék akkor sem szeretne mert egyszerűen nem vagyok neki szimpi.(utóbb kiderült,hogy neki volt már kiszemeltje ki legyen a menye)csak a páromnak meg ő nem volt szimpi
2011. aug. 8. 09:46
 9/21 anonim ***** válasza:
35%

én a helyedben azt tenném,hogy kivernék 1kurv@@@ nagy cirkuszt,az anyját enyhén szolva elmondanám mindennek,de csak civilizált szavakkal,hogy igyis lássa,hogy te kulonb vagy,mint az anyja.Kiabálj vele,és kezdj el sírni,hogy felfogja,hogy mégis milyen komoly a helyzet,hisz te tole kisbabát vársz,és kozos jovot terveztetek ezzel.Ez egy elég nagy dontés.Jah és én még meg is fenyegetném,hogy ha igy fog hozzáálni a dolgokhoz és továbbra is az anyja fogja irányítani,akkor téged felejtsen el...

és az lesz a pláne benne,ha megszuletik a kisbabátok,tiszta apja lesz,le sem tagadhatná majd.Akkor majd elgondolkozik,hogy mekkora kocsog volt veled.

Azt persze mondanom sem kell,hogy az anyosodat én szemenkopném,ha ilyeneket csinálna velem,és persze a kisbabádat nem láthatná ha ezt velem csinálná.Mit képzel már magárol az a boszorkány.?!?!

totál sajnállak,komolyan.Amugy én csak ne beszéljek,mert nekem hasonlo az anyosom sajnos. :S

2011. aug. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
utólsónak!amiket irtál azokon már pontról pontra túl vagyok.sőt többször is de ezek után sem javult a helyzet azt mondja engem meg a babát szereti a legjobban a világon.az a gáz hogy a viselkedése az ellenkezőjét bizonyítja. minden balhé hatástalan.ja és az egyik ilyen balhéalkalmával ment fel ennyire a vérnyomásom is. nekem már megállt a tudományom
2011. aug. 8. 09:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!