Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mit mutatott az UH...

Kinek mit mutatott az UH 4+2-n? Az én dokim semmit se lát.

Figyelt kérdés

Nyálkah. 9 mm. Szédelgek, émelygek, hasi szurkák és apró, kis görcsnek sem nevezett érzések vannak a hasam aljában, de nem folyamatosan.

A 12.dpo du. óta folyamatosan erősödő pozitív tesztjeim vannak. Vagy öt különböző fajta. A laborban ezt a múlt hét pénteken meg is erősítették! Sajnos nem vérből csinálták, csak vizeletből,de pozitív.

Azt mondja erre ma a doki, hogy sajnos a tesztek tévednek. NA DE ENNYI???

Péntek du hívott vissza és csüt.reggel ismételteti a vizeletet a laborban. Járt így valaki? hogy aztán látta a köv.alkalommal?


2011. aug. 8. 10:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem 5 hetesen nem találták 2 ultrahagal keresték semmi,aztánnézték méhen kivül is semmi.a végén magán uhra mentem kb 6-7 hetesen és ott már dobogott a szíve.
2011. aug. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
9 mm nyálkahártya. Nem mondom, volt már aki így babás lett, de nekem egy kicsit kevés, ha már terhes vagy!
2011. aug. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen szeleburdi orvosom volt. 4+4en látta, 5 hetesen nem, menjek laborba, az pozitív lett. Nekem is mondta, hogy biztos méhen kívüli vagy felszívódott. De hogy lenne méhen kívüli ha egy hete még látta. Na mindegy. Vissza kellett mennem egy hét múlva. Mire a doki: Jéé ezt hogy nem láttam!? Szóval vannak ilyen szétszórt orvosok. Neked az is közre játszik, hogy túl korán mentél, ilyenkor még tényleg csak megvastagodott méhnyálkahártyát látnak. Jövőhéten ott lesz a petezsák is. Szép napot! :)
2011. aug. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hamar néztétek UH-n. Kb 1 hét múlva már fog látni valamit. Én 5+4 hetesen mentem először, akkor már a szív pulzálását is lehetett látni. De ez nagyon változó, attól függ mikor fogant meg. Nekem tuti középidőben, mert uh-val és ovu teszttel is figyeltük.
2011. aug. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amikor én felhívtam az orvosom, hogy utolsó mensi első napjától számolva 4+4 vagyok, akkor azt mondta, hogy "na, majd ha 6+4-lesz, akkor jöjjön, mert addig úgysem látnánk semmi lényegeset." Így kivártam még azt a két hetet, és nem kellett csalódnom ah UH-n :)
2011. aug. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tesztet is csak 5+3-on csináltam és 7+2-n voltam dokinál.

A 4+2-n még úgy voltam vel, hogy simán késik.

2011. aug. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nyilván okom volt,amiért ilyen korán mentem. Köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 8. 15:19
 8/11 anonim ***** válasza:

nyilván, de én csak leírtuk, hogy mi mit csináltam.

Miért nem a dokidat kérdezed??


nekem múltkor 2 napot késett, lehet terhes voltam lehet nem,(tesztet nem csináltam volna, csak ha 1 hete késik) de ilyen korán felslegses még UH-ra menni

2011. aug. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha volt okod, akkor a doki miért nem vérből nézte a hcg-t? Nekem azt mondta, hogy 6 hétnél előbb felesleges menni.
2011. aug. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Átlagban 7-8 mm a nyálkarhártya peteéréskor. 9 mm szerintem vékony főleg 4 hetesen,úgy hogy elvileg beágyazódott a magzat!
2011. aug. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!