Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az h a 34. héttől a...

Normális az h a 34. héttől a doki egyáltalán nem vizsgálta a méhszájat? Most a 39. hétben vagyok, rendszeresen járok kontrollra, CTGre.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 10. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem most méggyakrabban kellene, hogy vizsgálja, de lehet rosszul gondolom, bár én 22 hetes vagyok de nekem első perctől kezdev néz minden alkalommal, de baj biztos nincs mert jársz rendszeresen kontrolra,

Gyors szülést és egészséget kívánok nektek,

22 hetes kismama:)

2009. ápr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Engem sem vizsgált a doki már ilyen idősen.Azt mondta hogy ha nincs különösebb panaszom,feleslegesen nem vizsgálgat,még árthat is.Ha valami nem stimmel,akkor úgy is elmondod neki,és akkor megnéz.
2009. ápr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem se vizsgálta már nagyobb terhesen mindég csak uh volt meg 36 héttől nst.
2009. ápr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!