Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fehér folt a bőrön mire utalhat?

Fehér folt a bőrön mire utalhat?

Figyelt kérdés

Néhány napja vettem észre, olyan fehér pöttyöket a kézfejemen, mintha pigmenthiány lenne ott. Ez lehet valamilyen vitamin hiánya?


31h km


2011. aug. 9. 18:23
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ahol élek, ott nincs bőrgyógyász, csak háziorvos. Jövő héten megyek hozzá, az még nem késő, ugye?
2011. aug. 9. 19:54
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia! Ahogy nézem a képed ráismertem az én fehér foltjaimra.

De hogy mi lehet, azt nem tudom.

2011. aug. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ja! És biztos, hogy az enyém nem bőrgomba, mert nem viszket egyáltalán. Meg nem mindig látható.
2011. aug. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nekem is valamikor elhalványul és van, hogy 10 perccel később így néz ki.
2011. aug. 9. 20:41
 15/16 anonim ***** válasza:
A napgomba nem viszket és nem veszélyes a babára sem. Viszont esztétikailag sokat ront a bőrön. Adnak rá krémet, pár nap alatt elmúlik.
2011. aug. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anita0802 ***** válasza:
1 hete találkoztam a dokim várójában ilyen foltokkal.a kismamát azonnal befektette a kórházba mert elégtelen májfunkcióra utalhat főleg a vége felé.szerintem nézed meg minél hamarabb.
2011. aug. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!