Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két hét van vissza a terhesség...

Két hét van vissza a terhességből. Kezdem utálni magam. Csomót híztam, 20 kg-mot. Vizesedek, dagadok. Ezzel ugye nem vagyok egyedül?

Figyelt kérdés
Nem tudok cipőt húzni, nem tudok öltözködni normálisan. Semmi nem jön rám. Idegesít ahogy kinézek és várom már a terhesség végét. Alig várom, hogy itt legyen a babánk és lássam, hogy egészséges. Mert emiatt is tök ideg vagyok.
2009. ápr. 11. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szia! Mintha magamat hallanám. a ruházkodás nekem is szörnyű. Nem birok a kádba beszállni olyan könnyedén, nem tudok lehajolni, ha sietek egy kicsit akkor nem kapok levegöt rendesen. Estére leszakad a hátam, meg a csipön úgy fáj, hogy menni sem birok. Kitartás neked is! Már nem sok van hátra! Üdv:37hetes
2009. ápr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi vége lesz én is így voltam,utáltam magam és azt hittem más is utál ezért (pedig csak 6kg-t híztam).Türelmetlen és izgatott voltam.Most 3 hónapos a babám és már olyan szépnek tűnik az az időszak.Használjátok ki a terhesség minden percét,én alig várom,hogy ismét pocaklakóm legyen!

Türelmet és könnyű szülést!!!

2009. ápr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen átérzem a problémádat, nekem még van 5hetem hátra, 24kg-ot híztam eddig és ennek több,mint a fele víz, mivel ödémám lett. 84kilósan azt sem tudom mit vegyek fel,úgy érzem magam,mint egy viziló. Már alig várom,hogy a karomban tarthassam a kisfiam és elfeledjem ezeket a nehéz heteket.

Könnyű és problémamentes szülést kívánok minden kismamának!

2009. ápr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
így a normális, szokták mondani az öregek, hoyg amikor így érzel, akkor már hamarosan szülni fogysz :-))))
2009. ápr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem vagy egyedül,nekem elvileg 9 nap van hátra, de már a tükörbe sem tudok nézni. 10kg-ot híztam, én is vízilónak érzem magam. A babát nagyon várom, de a szüléstől nagyon félek.

Már csak 2 felsőm jön rám, azokat váltogatom, ha megyünk valahová. Nem gondoltam, hogy ekkora leszek, de az utolsó pár hét kedvéért nem akartam már ruhákat venni... Itthon a férjem pólóit hordom. Zoknit felvenni, hajat mosni, még zuhanyozni sem tudok normálisan egyedül.

De kitartás mindenkinek. Itt a tavasz, mindjárt megérkeznek a babák is!

2009. ápr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi nektek..és örülök, hogy nem vagyok egyedül :) sok boldogságot mindenkinek!
2009. ápr. 11. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!